Za upit stanovi Nisu pronađeno 561 oglasa

Troiposoban stan, 84m2, kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju izuzetan stan na top lokaciji kod Doma Zdravlja. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih... više

81.700€ (1 339 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 61m²
  • 10/10 spratova

Novogradnja, niška pivara, 4.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 90.9 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više

169.250€ (1 880 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 2/2 spratova

Trosoban stan 86m2, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan 86m2 u kući u Durlanu, u blizini Somborskog bulevara i OŠ Čegar. Stan se nalazi na prvom spratu dvospratne kuće, sa... više

113.400€ (1 318 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta...Stan je projektovane površine 47.60m2... više

98.100€ (2 087 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Novogradnja 1.5, 46.5 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 46.5 m2. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom... više

88.350€ (1 920 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 45,8 m2, I sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu... više

94.348€ (2 096 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Stan Palilula 67m2, II sprat

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan 67m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na drugom spratu sa... više

128.000€ (1 910 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 2/10 spratova

Stan 84m2, Vizantijski bulevar

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju stan 84m2 na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe,... više

181.000€ (2 154 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 7.sprat

Novogradnja sa pogledom na Nišavu, 64,42 m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više

157.830€ (2 466 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 5/5 spratova

Lux stan u blizini Svetinikolske crkve, 2.5, 86 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m². Stan... više

184.000€ (2 139 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 86m²
  • 1.sprat

Stan, Niška Banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju stan u centru Niške Banje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. Odlična investicija za izdavanje za turiste.... više

51.500€ (1 775 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 1.sprat

Stan, Poslovni prostor, Centar, Sud

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u blizini Suda, Filozofskog fakulteta, Narodnog pozorišta...Stan je idealan za kancelarije,... više

108.000€ (2 117 €/m²)

  • 1 soba
  • 51m²
  • 1.sprat