Za upit stanovi Beograd od 20000 evra pronađeno 1815 oglasa

Petlovo brdo - centar naselja, uknjižen trosoban stan 88m2 + terasa ID#1603

Petlovo Brdo, Rakovica, Beograd

Prodajem komforan trosoban stan površine 88m2 + velika terasa 20m2, na prvom spratu kuće u nizu u samom centru naselja. Stan je lepog rasporeda,... više

132.000€ (1 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 1/1 spratova

Stan u centru Zemuna, 2, 0, 64m2, uknjižen ID#1604

Centar, Zemun, Beograd

izvorno dvosoban stan, uknjižen na 64m2, mereno ima 54, podeljen je u dve stambene jedinice, renoviran, brzo useljiv. više

129.600€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Čukarica, Žarkovo, Šavnička, 2.0, 64m2, 105000 EUR

Žarkovo, Beograd

Na dobroj lokaciji, odličan duplex na šestom spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom,... više

105.000€ (1 640 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 6/6 spratova

u cenu uracunat i namestaj ID#5704

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno... više

172.746€ (3 199 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/5 spratova

cena sa namestajem ID#5719

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Crveni krst, uknjižen 1/1, funkcionalan, jednoiposoban, svetao, renoviran stan, prodaje se potpuno opremljen kućnim aparatima i nameštajem.... više

132.000€ (4 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

STAN CUKARICA BANOVO BRDO 138m2 , 2T , 295000e

Banovo Brdo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BANOVO BRDO, Beogradskog bataljona, UKNJIŽEN, useljiv odmah dvoetažni petoiposoban stan kroz prizemlje i... više

295.000€ (2 137 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 138m²
  • Prizemlje

Palilula, Kotež, Jovana Isailovića, 2.0, 49m2, 110000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 132391, VPR/, terasa, uknjizen, ostava. U ponudi je veoma lepo organizovan stan, funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodican... više

110.000€ (2 244 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²

Savski venac, Beograd na vodi, BW King`s Park, 2.0, 54m2, 290000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - King's Park nalazi se do samog Savskog parka sa direktnim pristupom... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Tadije Sondermajera, 3.0, 75m2, 370000 EUR

Blok 65, Beograd

Nov stan u Wellportu, opremljen kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom, veoma komforan i odličnog rasporeda prostorija. Čine ga dnevni boravak... više

370.000€ (4 933 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 6.sprat

Vračar, Crveni krst, Loznička, 4.0, 119m2, 595000 EUR

Crveni Krst, Beograd

Veoma luksuzna, izuzetna zgrada na Vračaru, građena po visokim standardima gradnje. U ponudi je odličan, veoma komforan stan, uknjižene površine... više

595.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 6/6 spratova

+VRAČAR VN 3809

Krunski venac, Vračar, Beograd

Retka prilika na tržištu!!! Na prodaju – dvosoban salonac u srcu Vračara, ulica Prote Mateje. U ponudi je izuzetan dvosoban salonac površine... više

290.000€ (4 603 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 2/6 spratova

+ZVEZDARA VN 3833

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

Odličan stan, po strukturi 3.0, u kvalitetnoj novogradnji. Svetao, u zgradi sa liftom. Prodaje se namešten. Parking mesto i ostava su uključeni... više

260.000€ (3 132 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 1/6 spratova