Za upit stanovi Beograd od 20000 evra pronađeno 1815 oglasa

Čukarica, Žarkovo, Mihajla Valtrovića, 2.0, 57m2, 110500EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 126901, PR/, renoviran, stara gradnja. Na prodaju kompletno renoviran stan sa dvoristem u prizemlju. Promenjene sve instalacije,... više

110.500€ (1 938 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Ledine, Vojvođanska, 52 m2, lux, hitno, ekstra povoljno ID#1617

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,111000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj... više

111.000€ (2 134 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Rakovica, Kneževac, Muminovacka, 2.0, 53m2, 111000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 132006, I/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom... više

111.000€ (2 094 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Rakovica, Kneževac, Muminovacka , 2.0, 53m2, 111000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 132008, II/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom... više

111.000€ (2 094 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 2/2 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.5, 60m2, 111000EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130594, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

111.000€ (1 850 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²

Troiposoban stan u izgradnji 67.55 m², Obrenovac - 111.458€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 67.55 m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

111.458€ (1 663 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 67m²
  • 1.sprat

Dvoiposoban stan 62.20m², II sprat, Rvati, Obrenovac – 111.960€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

111.960€ (1 805 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2/3 spratova

Rakovica, Kneževac - Prvoboraca 36m2

Kneževac, Rakovica, Beograd

1.5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima... više

112.000€ (3 111 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 1/3 spratova

RAKOVICA MILJAKOVAC 39m2 , T , 112000e

Miljakovac, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Miljakovac, Stevana Opacica, 1.0 (lako adaptibilan u 1.5), 39 m2, terasa, V od V spratova, cg, tel, lift... više

112.000€ (2 871 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 5.sprat

Rakovica, Miljakovac, Čelebićka, 1.5, 40m2, 112200EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 131337, uknjizen, parking. Prodaje se lep, funkcionalan i svetao stan u jednom od najlepsih i najmirnijih delova Miljakovca.... više

112.200€ (2 805 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Zvezdara, Mirijevo 1 (Staro Mirijevo), Jovanke Radaković, 2.0, 47m2, 112400EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126922, PR/II, u izgradnji, parking, stambena zgrada. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim... više

112.400€ (2 391 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 61m2, 112850EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130559, IV/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

112.850€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 4.sprat