Za upit stanovi Beograd od 20000 evra pronađeno 1815 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 47m2, 86950EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130494, PR/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

86.950€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Grocka, Boleč, 8. marta, 3.0, 63m2, 87000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 126821, PR/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Novogradnja uknjizen 3 soban stan u Bolecu Na... više

87.000€ (1 380 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Vojvođanska, jednosoban stan sa velikom terasom, novogradnja ID#1625

Ledine, Surčin, Beograd

Otkrijte urbani komfor u ovom elegantnom jednosobnom stanu od 56 m² sa velikom ograđenom terasom, koji se nalazi na prizemlju u lepoj zgradi... više

87.600€ (1 564 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 56m²
  • Prizemlje/4 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo - Roze Luksemburg 31m2

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom... više

88.000€ (2 838 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 4/4 spratova

Izuzetan stan u novogradnji, Jakovo

Jakovo, Surčin, Beograd

Nudimo vam 1,5 stan u prizemlju nove dvospratne zgrade u Jakovu. Površina stana je 42m2 sa terasom. Prazan je, nov, neuseljavan i uknjižen.... više

88.000€ (2 095 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

- rakovica sf 2545

Miljakovac 3, Rakovica, Beograd

Objekat će raspolagati sa ukupno 10 stanova raspoređenih na dve etaže, tj. u prizemlju ( visina I sprata ) i na I spratu. U ponudi su stanovi... više

88.000€ (2 200 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Ledine, Odžačarska, 2.0, 50m2, 88000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 113261, PR/I. Stan se nalazi u mirnoj (slepoj) ulici sa zasebnim ulazom i dvoristem. U dvoristu je moguce parkirati auto. Dvoriste... više

88.000€ (1 760 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Novi Beograd - Ledine ID#1501

Ledine, Novi Beograd, Beograd

Troiposoban stan, blizu Surčinske ulice, na dobroj lokaciji između okrternice 71 i hotela Mar Grani, na pet minuta od javnog prevoza, duplex... više

88.400€ (1 300 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 68m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Dvosoban stan 44.26m², III sprat, Obrenovac (CENTAR) - 88.520€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

88.520€ (2 011 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3.sprat

Dvosoban stan 49.22m², I sprat, Rvati, Obrenovac – 88.596€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

88.596€ (1 808 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 44.40m², PR, Obrenovac (CENTAR) - 88.800€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

88.800€ (2 018 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje

Čukarica, Žarkovo, Rajka Ružića, 1.5, 38m2, 89000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 130334, VPR/V, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Odlican funkcionalan stan.... više

89.000€ (2 342 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²