Za upit stanovi Beograd od 20000 evra pronađeno 1815 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 42m2, 77700EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130606, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

77.700€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.0, 42m2, 77700EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130493, PR/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

77.700€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 42m²

Sremčica, nov stan 40m2, Savršen Dom nadomak grada

Sremčica , Čukarica, Beograd

Nov stan 40m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored,... više

78.000€ (1 950 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

CUKARICA CUKARICKA PADINA 26m2 , 78000e

Cukaricka Padina, Cukarica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cukaricka padina, Radnicka, 1.5 (izvorno 1.0), 26 m2, bez terase, VPR od VPR, eg (na cvrsto gorivo),... više

78.000€ (3 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 26m²
  • Visoko prizemlje.sprat

GROCKA KALUDJERICA 45m2 , 78000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

U ponudi je 1.5 stan na prvom spratu, u mirnijem delu Kaludjerice. U blizini prevoza, skole, prodavnica. Povrsina stana je 45m2 i uknjizen je... više

78.000€ (1 733 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 1.sprat

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 4.0, 95m2, 78500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 58m2 + 37m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza,... više

78.500€ (826 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²

Jednoiposoban stan u izgradnji 47.77 m², Obrenovac - 78.821€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo jednoiposoban stan 47.77m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

78.821€ (1 677 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Novi Beograd, Ledine, Beračka , 1.5, 34m2, 79000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 130373, PR/III, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju sredjen i potpuno... više

79.000€ (2 323 €/m²)

  • 2 soba
  • 34m²

Vojvođanska, dvosoban, novogradnja ID#1624

Ledine, Surčin, Beograd

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi... više

79.000€ (1 975 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Zemun, Centar, Bežanijska, 1.0, 31m2, 79000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 127797, PR/I, uknjizen. Prodaje se kompletno namesten, funkcionalan stan povrsine 31m2, okrenut ka dvoristu, u zajednickom dvoristu,suncan,... više

79.000€ (2 548 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 43m2, 79550EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130620, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

79.550€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 4.sprat

Lazarevac, Lazarevac (mesto), Branka Radičevića, 2.0, 50m2, 79900EUR

Lazarevac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 126231, III/III, terasa, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

79.900€ (1 598 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova