Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1827 oglasa

Rakovica, Centar, Marička, 5.0, 90m2, 179000 EUR

Centar, Beograd

Na prodaju odličan dupleks u centru Rakovice u Maričkoj ulici. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle. Po strukturi... više

179.000€ (1 988 €/m²)

  • 5 soba
  • 90m²
  • 6/6 spratova

STARI GRAD CENTAR 170m2 , T , 888000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kneza Mihaila, 8.0, 170 m2, terasa, V od VI spratova, dupleks, cg, lift, interfon, video nadzor,... više

888.000€ (5 223 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 170m²
  • 5.sprat

VRACAR KALENIC 82m2 , T , 320000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Topolska, 3.0, 82 m2 sa terasom, II od II sprata, eg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima,... više

320.000€ (3 902 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 2.sprat

HRAM, LUKS, 4.0 STAN, CENA NA UPIT

Neimar, Vracar, Beograd

Raskosna, harmonicna i kompaktna novogradnja , nalazi se u najlepsem delu Neimara. Pozicionirana je u jednosmernoj, mirnoj, ozelenjenoj ulici,... više

1.000.000€ (6 756 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U NOVOGRADNJI, LASTAVICE-NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju luksuzno opremljen stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu “Lastavice” na Novom Beogradu . U ponudi je ekskluzivno sredjen,... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 4.sprat

SAVSKI VENAC ZELENI VENAC 110m2 , 279000e

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

IZVANREDNA INVESTICIJA!DVOSTRANO ORIJENTISAN SALONSKI STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI SA NIZOM POTENCIJALNIH MOGUĆNOSTI KAKO ZA ŽIVOT TAKO I ZA POSLOVNI... više

279.000€ (2 536 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 2.sprat

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 ID#599007

Centar, Stari Grad, Beograd

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 U najlepšem delu Palmotićeve ulice (kod Milutina Bojića) za prodaju salonski stan površine 110m2. Stan se... više

495.000€ (6 780 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/5 spratova

Lux salonac, 94m2, Karađorđeva, blizu Beograda na vodi ID#1508

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

Nalazi se u najlepšem delu Karađorđeve ulice, 94 m2 (103m2) na drugom od šest spratova, zgrada je sa liftom, Stan je uknjižen, ima terasu, etažno... više

350.000€ (3 723 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 2/6 spratova

Batajnica centar, trosoban stan, lux ID#1631

Batajnica, Zemun, Beograd

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu... više

144.900€ (2 100 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1.sprat

Preševska, petosoban lux stan ID#1633

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

PRODAJA Stan 5.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Gradska bolnica, , Preševska, 155m2, 550000 eur . Agencijska provizija 2% više

550.000€ (3 548 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 155m²
  • 6/6 spratova

- vodzovac sf 2577

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Prodaje se stan u naselju Braće jerković, spratnost 7/7, dupleks, 3 spavaće sobe, terasa, sredjen krov. Ima priključak za cg, ali nije priključeno.... više

300.000€ (3 614 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 83m²
  • .sprat

3.0, Neimar, Mihaila Gavrilovića, 83m2

Neimar, Vračar, Beograd

3.0, Neimar, Mihaila Gavrilovića, 83m2, 3/5, EG, lift, 2 terase, nov Na prestižnoj lokaciji na Vračaru, na Neimaru prostran trosoban stan sa... više

332.000€ (4 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova