Za upit stanovi Beograd hitno pronađeno 1836 oglasa

Kalenić pijaca, Kneza od Semberije, 45m2, 1.5, 3/5

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca, Kneza od Semberije, odličan, uknjižen, jedoiposoban stan od 45m2. Na trećem je spratu od pet, sa centralnim grejanjem.... više

235.000€ (5 222 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Braće Jerković, Piva Karamatijevića, 3.0, 72m2, 4/4, uknj

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Voždovac, Braće Jerković, Piva Karamatijevića uknjižen, adaptibilan, trosoban stan od 72m2 u izvornom stanju. Na četvrtom spratu od četiri,... više

144.000€ (2 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Ledine, Vojvođanska, 3.0, 50 m2, lux ID#1578

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa... više

96.000€ (1 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Novi Beograd, Ledine, Puškinova , 1.5, 48m2, 100000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 127583, PR/, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaju se stanovi u novogradnji od 48 m2 na vpr i 2... više

100.000€ (2 083 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²

Voždovac, Konjarnik - Glasinačka 45m2

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac, Beograd

1.0, 45m2 (lođa 7m2), 3/5, lift, CG, interfon, internet, ktv, podrum Glasinačka ulica se nalazi na Konjarniku, između Ustaničke ulice i autoputa.... više

152.000€ (3 377 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 104m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

4.5, 104m2 (dve terase), 2/4, lift, TA, interfon, internet, ktv, salonac Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine... više

380.000€ (3 653 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 104m²
  • 2/4 spratova

Voždovac - Braće Jerković, 47m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Voždovac - Braće Jerković 1.0, 47m2 (zastakljena lođa 6m2), CG, lift, PR/6, interfon, podrum Prodaje se stan u mirnom delu naselja Braće Jerković... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/6 spratova

✨ Garsonjera 35 m² – naselje Rvati ✨ 59.150€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Zamišljate svoj kutak mira ili pametnu investiciju? Garsonjera od 35 m² u prizemlju, sa francuskim balkonom, čeka na Vas. Useljenje planirano... više

59.150€ (1 690 €/m²)

  • soba
  • 35m²
  • .sprat

Zvezdara, Mirijevo, Mihaila Bulgakova, 2.0, 46m2, 128000 EUR

Mirijevo, Beograd

Prodaje se dvosoban, potpuno funkcionalno opremljen i estetski skladan stan, okružen zelenilom i prirodom, u izuzetno mirnom i porodičnom stambenom... više

128.000€ (2 782 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²

PRODAJEMO EKSKLUZIVAN DVSOBAN STAN U BEOGRADU NA VODI

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo ekskluzivan dvosoban stan u zgradi Kula Beograd - Beograd na vodi. Potpuno nov i intiman koncept zivota, u samom srcu Beograda. Kula... više

656.888€ (8 998 €/m²)

  • 2 soba
  • 73m²
  • 26.sprat

PRODAJA, 3.0 STAN U ZEPTERRI, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Nepokretnost se nalazi u novoizgradjenom kompleksu Zepterra na Novom Beogradu, koji je sinonim za visokokvalitetnu gradnju najvisih standarda.... više

279.000€ (4 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 1.sprat

Voždovac, Vojvode Vlahovića, Vojvode Vlahovića, 2.0, 56m2, 128800 EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Komforan stan u stambenoj zgradi bez lifta, uknjižene kvadrature 51m2, sa terasom 5m2. Čine ga predsoblje, iz koga se ulazi u sve prostorije,... više

128.800€ (2 300 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2/3 spratova