Za upit stanovi Nis pronađeno 558 oglasa

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

119.675€ (2 137 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 3/10 spratova

Stan u blizini Pravnog fakulteta, 2.5, 77 m2

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban, komforan stan u blizini Pravnog fakulteta, 77 m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje, sa liftom... više

169.400€ (2 200 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 77m²
  • 1/8 spratova

Stan 61m2, sa pomoćnim objektom i pripadajućim dvorištem

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju stan 61 m2 na prvom spratu novije zgrade. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila.... više

175.000€ (2 160 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje

Stan na bulevaru Nemanjića, 2.5, 62 m2

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan na bulevaru Nemanjića, u blizini pijace na Trošarini, 62 m2na lokaciji pogodnoj kako za porodični život tako i za izdavanje.... više

111.500€ (1 798 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 5/5 spratova

Stan kod Pravnog fakulteta, 3.0, 84 m2

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju stan u blizini Pravnog fakulteta, 84 m2 + terase. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje sa dva lifta. Sastoji... više

170.600€ (2 030 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1/9 spratova

Stan duplex,povraćaj PDV a, 142 m2, kod Vojne bolnice

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju stan duplex, 142 m2, na trećem spratu novije zgrade. Donja etaža se sastoji od hodnika, prostrane jedinstvene prostorije iz koje... više

227.200€ (1 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 55,66 m2. Nalazi se na prizemlju u zgradi sa liftom. Stan... više

97.960€ (1 781 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/4 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 80 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/4 spratova

3.0, Salonski stan, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju salonski stan u samom centru grada, na minut od pešačke zone, Saborne crkve, par minuta hoda do Ekonomskog i Pravnog fakulteta, idealna... više

231.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 105m²
  • 4.sprat

Super ponuda! Prelep trosoban stan, 83m2 + 2 lođe 12 m2, 4.sprat, kod Tehničk

Tehnički fakultet, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi... više

138.000€ (1 452 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 4/4 spratova

Deo kuće u blizini Doma zdravlja, 131m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju deo kuće u Blizini Doma Zdravlja, 131m2. Deo kuće koji se prometuje čini polovina suterena koji se sastoji od ulaznog hodnika,višenamenske... više

180.000€ (1 374 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 131m²
  • Prizemlje

Trosoban stan 82m2, Crveni pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan 82m2, na Crvenom pevcu, u blizini Lutkarskog Pozorišta. Stan se nalazi na trećem spratu, kvalitetne starogradnje sa... više

148.400€ (1 809 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 3/10 spratova