Za upit stanova id pronađeno 4784 oglasa

Ekskluzivan četvorosoban stan 90m² u kvalitetnoj zgradi, II sprat – ul. Car

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

U ponudi je prostran i funkcionalan četvorosoban stan, površine 90m², smešten na drugom spratu jedne od najkvalitetnijih zgrada u ulici Cara... više

265.000€ (2 944 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 90m²
  • 2.sprat

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 39.10m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

66.470€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

Beograd, Savski Venac - CENTAR, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa 80m2, 6

Kneza Miloša, Beograd

Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran... više

388.400€ (3 699 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 321300€

Centar, Novi Sad

Nekretnina koju je nepotrebno opisivati, što će te I po slikama zaključitit a pogotovo kad nekretninu vidite uživo. Adaptirana sa velikim ulaganjem,... više

321.300€ (2 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 4/5 spratova

Preševska, petosoban lux stan ID#1633

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

PRODAJA Stan 5.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Zvezdara-Gradska bolnica, , Preševska, 155m2, 550000 eur . Agencijska provizija 2% više

550.000€ (3 548 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 155m²
  • 6/6 spratova

Sunnyville 3.0 67m2, novogradnja ID#1623

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Samo u našoj ponudi, trosoban stan u modernom komplesku Sunnyville u mirnom delu Višnjičke banje. Stan od 67m2, izuzetnog rasporeda. Sastoji... više

230.000€ (3 432 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN U PARISKIM KOMUNAMA, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se sredjen dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban, na Novom Beogradu, na prvom spratu novije i uredno odrzavane zgrade u parkovskom... više

187.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat

2.0 Sunnyville, Višnjička banja ID#1625

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Samo u našoj ponudi moderan, izuzetno funkcionalan stan u naselju Sunnyville. Korisne površine 44m2, ukupne građevinske 48m2. Stan se sastoji... više

165.000€ (3 750 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN , DENKOVA BASTA, VOJISLAVA ILICA

Denkova Basta, Zvezdara, Beograd

Prodajemo odlican, veoma svetao trosoban stan na idealnom, trecem spratu, uredne, jako dobro odrzavane zgrade renomiranog investitora! Odlicna... više

295.000€ (3 277 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Centar, Bulevar oslobođenja, 2.0, 60m2, 172000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjizen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruza opciju da bude 3,0... više

172.000€ (2 866 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

VRACAR KALENIC 72m2 , 3T , 310000e

Kalenic, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Hadzi Djerina, 2.0, 72 m2 sa 3 terase, III od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv,... više

310.000€ (4 305 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 3.sprat

Savski venac, Dedinje, Gornjačka, 2.0, 57m2, 191285 EUR

Dedinje, Beograd

Manja, luksuzna zgrada, koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i... više

191.285€ (3 355 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova