Za upit stanova Centar novogradnja Banja Luka pronađeno 1891 oglasa

Stari grad, Hilandarska, 55m2, uknjižen, lift ID#1596

Centar, Stari Grad, Beograd

U srcu Starog grada, u zgradi koja je zbog svojih kulturnih i istorijskih vrednosti proglašena za kulturno dobro, u prilici smo da Vam predstavimo... više

285.000€ (5 181 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 55m²
  • 4/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – jednoiposoban stan 35m2 Mišeluk, grejanje na topl

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju jednoiposoban stan površine 35m2 na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji – Mišeluk. Nekretnina je funkcionalno... više

66.950€ (1 912 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • .sprat

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

66.950€ (1 912 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • .sprat

Prodaja trosobnog dupleks stana Novi Sad – Sajam | 100m2, garaža uključena,

Sajmište, Novi Sad

Struktura: Trosoban stan – dupleks Kvadratura: 100 m2 Sprat: III sprat (lift) Lokacija: Sajam, Novi Sad – blizina Betanije Parking / garaža:... više

245.000€ (2 450 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 100m²
  • 3.sprat

DVOSOBAN STAN 50m2 NA NOVOM NASELJU, NOVI SAD - 120.000€

Novo Naselje, Novi Sad

Prodaje se stan na 4. spratu, odličnog rasporeda, svetao i funkcionalan – svaka prostorija je dostupna iz hodnika, što daje osećaj prostranosti... više

120.000€ (2 400 €/m²)

  • soba
  • 50m²
  • 4.sprat

Stari grad, Knez Mihailova - Čika Ljubina

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

3,0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju stan, centar 58.3 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na atraktivnoj lokaciji u centru grada na prodaju stan od 58.3 m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim... više

120.000€ (2 068 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova

Prodaje se dvosoban salonac - Kej, Stari grad 56m2

Stari Grad, Novi Sad

U ponudi je autentičan salonski stan površine 56m2 u Starom gradu u Novom Sadu, u blizini Keja i Dunavskog parka, na jednoj od najlepših i najtraženijih... više

188.700€ (3 369 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stana u centru grada – 57 m², prvi sprat, idealan za stanovanje ili

Medijana, Niš

Ovaj prostrani i svetli stan nalazi se u samom centru grada, u neposrednoj blizini AIK banke, što ga čini odličnom investicijom kako za lično... više

145.000€ (2 543 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

91.392€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 32m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novi Sad, Centar, Ive Lole Ribara, 0.5, 26m2, 105300EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 128739, II/, lift. Na prodaju odlicna garsonjera u Centru Novog Sada kod Dunavskog parka. Extra LOKACIJA. Garsonjera je na drugom... više

105.300€ (4 050 €/m²)

  • 1 soba
  • 26m²
  • 2.sprat

Zemun, Centar, Avijaticarski trg , 1.0, 50m2, 158000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 101307, I/II, terasa, uknjizen, renoviran. Na odlicnoj lokaciji u centru Zemuna se prodaje jednosoban stan, adaptibilan u jednoiposoban. Idealan... više

158.000€ (3 160 €/m²)

  • 1 soba
  • 50m²
  • 1/2 spratova