Za upit stanova Beograd savski Venac pronađeno 195 oglasa

Prelep 4-soban stan u potkrovlju sa velikom terasom

Beograđanka, Savski Venac, Beograd

Ovaj prostran 4-soban stan, duplex, nalazi se na trećem spratu zgrade i prostire se na 96 m². Stan je osvetljen putem Velux prozora i pruža... više

232.000€ (2 416 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3/3 spratova

BW MAGNOLIA – LUX 3.0, DVE GARAZE

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Luksuzan, komforan, trosoban stan, u zgradi BW Magnolia, jedinoj premium niskospratnici u renomiranom kompleksu Beograd na vodi. Nekretnina... više

440.000€ (4 680 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 4.sprat

- savski venac sf 2496

Senjak, Savski Venac, Beograd

Prodaje se stan u mirnom delu Senjaka, u Kuršumlijskoj ulici. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i 2 terase.... više

240.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, 142m2 (84m2 korisne grejne površine + dve terase + dva balkona ukupno 58m2), 1/2, duplex, EG, garažno mesto, ostava, interfon, internet,... više

380.000€ (2 676 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 142m²
  • 1/2 spratova

Savski venac, Dedinje - Diane Budisavljević 369m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

7.0, 369m2 (terasa), 3/4, LUX, duplex, EG (gas/solarno/toplotne pumpe), klima, garažno mesto, lift, video nazdor, obezbeđenje, alarm, ostava,... više

1.050.000€ (2 845 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 369m²
  • 3/4 spratova

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, CETVOROSOBAN LUKSUZAN PENTHOUSE

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, cetvorosoban stan, koji se nalazi na trecem poslednjem spratu ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka!... više

1.133.600€ (5 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 218m²
  • 3.sprat

PRODAJA, STUDIO U BW SIMFONIJA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

U ponudi je izuzetno atraktivan studio apartman koji se nalazi u prestiznoj zgradi BW Simfonija u sklopu projekta Beograd na vodi. Stan se prodaje... više

195.000€ (7 222 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 3.sprat

IMPRESIVAN, PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

910.888€ (5 914 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 5.sprat

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN - BW ETERNA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju dvosoban stan u najatraktivnijem delu Beograda – Belgrade Waterfront, zgrada BW Eterna. Stan se nalazi na sedmom spratu i sastoji... više

275.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 7.sprat

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, PETOSOBAN STAN SA DVORISTEM

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, petosoban stan, koji se nalazi na prizemlju ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka! Stan poseduje... više

1.111.079€ (4 688 €/m²)

  • 5 soba
  • 237m²
  • Prizemlje

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova, 72m2

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova 3.0, 72m2, 4/4, grejanje na struju U ponudi za prodaju veoma komforan, svetao trosoban stan u Jug... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 180m2 , T , 900000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 180 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više

900.000€ (5 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 180m²
  • Prizemlje