Za upit stanova Beograd kralja milutina pronađeno 4 oglasa

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina, 42m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina 1.5, 42m2, SUT/7, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se kompletno renoviran stan na Slaviji,... više

105.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Suteren/7 spratova

Savski venac, Klinički centar, Kralja Milutina, 3.0, 74m2, 280000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 132336, XI/XII, klima, lift(2), telefon, terasa(2), uknjizen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum,... više

280.000€ (3 783 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 11/12 spratova

Vračar, Cvetni trg, Kralja Milutina, 2.0, 58m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 106910, I/VI, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, podrum, ostava, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep, zdrav 2.0... više

280.000€ (4 827 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 1/6 spratova

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Kralja Milutina, 3.0, 73m2, 110000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

110.000€ (1 506 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 7/7 spratova