Kanarevo Brdo, Beograd
Na prodaju lep trosoban stan na Kanarevom brdu u Vukasovićevoj ulici u zgradi bez lifta. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade starije gradnje... više
165.000€ (2 260 €/m²)
Blok 45, Novi Beograd, Beograd
STAN U IZVORNOM STANJU, ADAPTIRAN U 2.5. NALAZI SE NA POSLEDNJEM SPRATU VISESPRATNICE,SA PANORAMSKIM POGLEDOM. U STANU JE ZAMENJENA STOLARIJA... više
230.000€ (3 285 €/m²)
Veliki Mokri Lug, Beograd
Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više
164.450€ (2 530 €/m²)
Trosarina, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Trosarina, Save Maskovica, 3.5, 88 m2 sa lodjom i terasom, IV od VIII spratova, cg sa kalorimetrima,... više
320.000€ (3 636 €/m²)
FON - Bilećka, Voždovac, Beograd
U ponudi je funkcionalan i dobro održavan stan, idealan za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Osnovne karakteristike:... više
300.000€ (4 285 €/m²)
Stepa Stepanović, Voždovac, Beograd
3.0, 84m2 (dve lođe), 2/6, CG, lift, interfon, internet, KTV, dve klime, bez ulaganja Ulica Generala Štefanika proteže se sredinom naselja... više
280.000€ (3 333 €/m²)
Beograd Na Vodi, Beograd
Agencijski ID: 99423, XXIX/, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više
773.500€ (6 500 €/m²)
Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Mise Vujica, 3.0, 83 m2 sa terasom i lodjom, III od III sprata, podno grejanje,... više
237.500€ (2 861 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skupstina, Palmoticeva, 5.0, 108 m2 sa terasom i lodjom, III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta... više
465.000€ (4 305 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN - OSTAVA GRATIS 3.5, 92m2 (terasa 8m2), 5/21, CG, lift, telefon,... više
498.888€ (5 422 €/m²)
Sremčica, Beograd
Agencijski ID: 131466, VPR/IV, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, ostava, stambena... više
84.900€ (2 021 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130616, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više
116.550€ (1 850 €/m²)