Za upit stanova Beograd bez posrednika ne prizemlje pronađeno 1595 oglasa

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića, 63m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2.0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža... više

113.400€ (1 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 1/3 spratova

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava, 41m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 2.0, 41m2 (lođa 1m2), 4/7, CG, lift, telefon, interfon Na prodaju dvosoban stan smešten na četvrtom... više

164.000€ (4 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 4/7 spratova

Stari grad, centar - Kondina, 60m2, lux + parking

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/5, lift, CG, klima, interfon, video nadzor, podrum, parking Na prodaju luksuzno renoviran stan površine... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 3.5, 133m2, 512590 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Troiposoban stan na povučenom spratu u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, soba-garderober,... više

512.590€ (3 854 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan u izgradnji 57.15m2, I sprat, Obrenovac - 94.300€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 57.15 m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja... više

94.300€ (1 654 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA, 2.5 STAN, CERAK VINOGRADI

Cerak Vinogradi, Cukarica, Beograd

Cerak Vinogradi je naselje koje je 2019. godine proglaseno za kulturno dobro Beograda. Prepoznatljivo je po svom uredjenju, niskim zgradama... više

163.000€ (2 546 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 3.sprat

Palilula, Hala Pionir - Bulevar despota Stefana 77m2

Hala Pionir, Palilula, Beograd

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica... više

306.000€ (3 974 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 7/9 spratova

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska, 155m2, 4.0

Đeram Pijaca, Beograd

Beograd, Zvezdara, Đeram pijaca - Đevđelijska 155m2, 4.0, 1/2, grejanje-Etažno (na struju) U ponudi je svetao stan u neposrednoj blizini... više

450.000€ (2 903 €/m²)

  • 4 soba
  • 155m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

134.530€ (2 745 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/6 spratova

Odličan dupleks na Voždovcu površine 118 m²

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

Funkcionalan dupleks površine 120 m², koji se nalazi u mirnom delu Voždovca, odmah pored dečijeg igrališta i zelenih površina.Stan se nalazi... više

284.000€ (2 406 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 118m²
  • 5/5 spratova

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 218m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4.0, 218m2 (terasa 39,47m2), 3/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

1.131.572€ (5 190 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 218m²
  • 3/3 spratova

Stari grad, Centar, Strahinjića Bana, 1.0, 30m2, 103000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 131809, PSUT/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Uknjizeno na 24m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

103.000€ (3 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²