Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Centar, Nikole Spasica, 3.0, 160 m2 sa terasom, V od V spratova, toplotne pumpe, tel,... više
900.000€ (5 625 €/m²)
Julino Brdo, Čukarica, Beograd
U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom... više
105.000€ (2 441 €/m²)
Braće Jerković, Voždovac, Beograd
Voždovac - Braće Jerković 1.0, 47m2 (zastakljena lođa 6m2), CG, lift, PR/6, interfon, podrum Prodaje se stan u mirnom delu naselja Braće Jerković... više
119.900€ (2 551 €/m²)
Ledine, Surčin, Beograd
Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi... više
83.000€ (1 976 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 145 m2 sa 2 terase, I od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više
650.000€ (4 482 €/m²)
FON - Bilećka, Voždovac, Beograd
U ponudi je funkcionalan i dobro održavan stan, idealan za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Osnovne karakteristike:... više
300.000€ (4 285 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više
120.000€ (2 926 €/m²)
Crveni Krst, Vračar, Beograd
Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića - LUX 4.0, 97m2, 2/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzni stanovi u... više
329.664€ (3 398 €/m²)
Autokomanda, Vozdovac, Beograd
Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više
310.999€ (3 658 €/m²)
Jakovo, Surčin, Beograd
Nudimo vam 1,5 stan u prizemlju nove dvospratne zgrade u Jakovu. Površina stana je 42m2 sa terasom. Prazan je, nov, neuseljavan i uknjižen.... više
88.000€ (2 095 €/m²)
Dorćol, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova 2.0, 59m2 (terasa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, garaža Dvosoban stan na odličnoj lokaciji... više
327.000€ (5 542 €/m²)
Dedinje, Beograd
Manja, luksuzna zgrada koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i... više
227.733€ (4 140 €/m²)