Jajinci, Voždovac, Beograd
Prodaje se uknjizen stan, dupleks, u novoj zgradi, u blizini Idea i Blumen garden. Nalazi se na trećem spratu (poslednjem), bez lifta. Na donjem... više
180.000€ (1 417 €/m²)
Karaburma, Beograd
U ponudi stan na lepoj lokaciji Karaburme, na par minuta od Bogoslovije. Stan je skoro renoviran, ima dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak... više
240.000€ (2 553 €/m²)
SremČica, Cukarica, Beograd
Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, SREMČICA, Sare Bernar, Uknjižen Komforan troiposoban stan u stambenoj zgradi, godina gradnje: 2010, sprat:... više
105.000€ (1 296 €/m²)
Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd
Voždovac, Voždovačka crkva, Kralja Vladimira, dvoetažna kuća od 91m2. Prostorije: Donji nivo - dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća... više
135.000€ (1 483 €/m²)
Hram Svetog Save, Beograd
Vračar, blizina hrama Svetog Save - lep konforan stan u novogradnji, površine 74 m2 uknjižen kao poslovni prostor-Atelje, prizemlje, CG. Struktura... više
259.000€ (3 500 €/m²)
Darvinova pošta, Voždovac, Beograd
3.0, Darvinova pošta, Kumodraška, 97,35m2, 2/7, EG, lift, terasa. Novogradnja na Voždovcu, Kumodraška ulica kod Darvinove pošte. Stan u izgradnji,... više
255.000€ (2 628 €/m²)
Autokomanda, Beograd
Funkcionalan stan u novogradnji, kompletno opremljen, tri spavaće sobe, uknjižen na 62m2, mereno 71m2, dok terasa zauzima 9m2. Uz stan se prodaje... više
237.000€ (2 962 €/m²)
Cvijićeva, Palilula, Beograd
U neposrednoj blizini strogog centra grada, nalazi se ovaj komforan, svetao , trosoban stan, na prvom spratu zgrade novije gradnje.Terasa se... više
295.000€ (3 172 €/m²)
Boleč, Beograd
Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Bolecu 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom... više
120.000€ (1 818 €/m²)
Zemun Polje, Beograd
Stan u prizemlju male zgrade. Odlično iskorišćen prostor. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo,... više
107.000€ (1 725 €/m²)
Đeram, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 2.0, 37m2, 1/1, TA Prodaje se svetao, dvosoban stan na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka sa... više
114.000€ (3 081 €/m²)
Vojvode Vlahovica, Zvezdara, Beograd
Prodaje se funkcionalan stan od 40m2 u naselju Vojvode Vlahovica. Stan ima odlican raspored sa dve spavace sobe, dnevnom sobom, kuhinjom i kupatilom.... više
140.000€ (3 500 €/m²)