Za upit stana Centar stari grad Beograd pronađeno 149 oglasa

STARI GRAD CENTAR 120m2 , 2L , 495000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Centar, Hilandarska, 4.5, 120 m2 sa 2 lodje, VPR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više

495.000€ (4 125 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 120m²
  • Visoko prizemlje.sprat

STARI GRAD CENTAR 83m2 , T , 280000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Trg Republike, Bulevar despota Stefana, 3.0 (lako adaptibilan u 3.5), 83.25 m2 sa terasom, I... više

280.000€ (3 373 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1.sprat

STARI GRAD CENTAR 79m2 , T , 375000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Studentski trg, Zmaja od Nocaja, 3.0, 79 m2 sa terasom, V od V spratova, eg, lift, interfon, video nadzor,... više

375.000€ (4 746 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 5.sprat

STARI GRAD CENTAR 62m2 , T , 319000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skadarlija, Skadarska, 2.0, 62 m2 sa zastakljenom terasom, III od VI spratova, cg, lift, interfon,... više

319.000€ (5 145 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 3.sprat

Stari grad, centar - Kneza Mihaila, 189m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kneza Mihaila 6.0, 170m2 (terasa 22m2), 5+6/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum... više

888.000€ (5 223 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 170m²
  • 5/6 spratova

Stari grad, centar - Kondina, 60m2, lux + parking

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kondina 2.0, 60m2, 2/5, lift, CG, klima, interfon, video nadzor, podrum, parking Na prodaju luksuzno renoviran stan površine... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/5 spratova

Stari grad, centar - Bulevar despota Stefana, 79m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Bulevar despota Stefana 3.0, 79m2, 2/4, TA, interfon, podrum Salonski stan sa ogromnim potencijalom u srcu Starog grada... više

280.000€ (3 544 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA, 1.5 UKNJIZEN STAN, 36M2, CENTAR-SKADARSKA

Centar, Stari Grad, Beograd

U samom centru Beograda, u Skadarskoj ulici, prodajemo jednoiposoban stan povrsine 36 m2˛ (uknjizen na 28 m2). Nalazi se na petom spratu u odrzavanoj... više

185.000€ (5 138 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 5.sprat

Stari grad, Centar, Strahinjića Bana, 1.0, 30m2, 103000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 131809, PSUT/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Uknjizeno na 24m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

103.000€ (3 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

PRODAJEMO PETOSOBAN SALONAC NA STAROM GRADU

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Centar Beograda, Stari grad, je oduvek bio pozejlna lokacija, kako za zivot tako i za razne poslovne delatnosti. Na nekoliko minuta hoda je... više

440.000€ (3 410 €/m²)

  • 5 soba
  • 129m²
  • 3.sprat

STARI GRAD CENTAR 57m2 , 258000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Trg Republike, Bulevar despota Stefana, 2.5, 57 m2, bez terase, VPR od II sprata, ta, bez lifta,... više

258.000€ (4 526 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Stari grad, centar - Vlajkovićeva, 121m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Vlajkovićeva 4.0, 121m2 (terasa + lođa 6m2), VPR/3, CG, telefon, interfon, video-nadzor, alarm, internet, dva podruma... više

495.000€ (4 090 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 121m²
  • vp/3 spratova