Za upit stan u Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 147000€

Novo Naselje Šonsi, Novi Sad

Novo naselje- Tozin sokak-odlična lokacija – sam početak Novog naselja! Agencijska oznaka stana 1102037. Cena stana 147.000 eu +3% agencijske... više

147.000€ (2 672 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 92700€

Satelit, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102114 - CENA 90000 + 3% agencijska provizija. Dvosoban stan za kompletno renoviranje blizu Satelitske pijace. Poseduje spavaću... više

92.700€ (1 931 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 153000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101541. CENI JE 153000E+3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. U prodaji dvosoban stan na Grbavici od 51m2 . Stan se sastoji od ulaza,... više

153.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 5/7 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 83000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100954 Cena stana 85,000 +3% agencijske provizije. Prodaje se dvosoban stan od 30m2, na Adicama, u novoj zgradi. Stan je... više

83.000€ (2 766 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Stanica, Novi Sad

AGENCIJSKA OZNAKA STANA 1100856. CENA stana 150 000e + 3% agencijske provizije. Oglašavamo prodaju 2.5 stana u Gagarinovoj ulici, blizina glavne... više

150.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 6/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 430000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100529 CENA 430.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen četvorosoban KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMLJEN LUX penthouse... više

430.000€ (3 524 €/m²)

  • 4 soba
  • 122m²
  • 7/8 spratova

Trosoban stan VETERNIK, 144200€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099929 - Uknjižen trosoban stan u Veterniku. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, odvojene... više

144.200€ (1 657 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • Prizemlje/2 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 628000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska šifra - 1097899... Oglašena cena + 3 % provizije ... UKNJIŽEN petosoban PENTHOUSE stan na Grbavici u blizini Bulevara oslobođenja... više

628.000€ (1 749 €/m²)

  • 5 soba
  • 359m²
  • 6/6 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 319300€

Centar, Novi Sad

Cena sa PDV-om, troiposoban stan u izgradnji u centru grada, nadomak pešačke zone. Useljenje se planira za kraj 2020. godine. Drugi sprat, terasa,... više

319.300€ (2 617 €/m²)

  • 5 soba
  • 122m²
  • 2/3 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 155750€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098221 -CENA SA PDV-om i uračunatom agencijskom provizijom. Četvorosoban stan urbane vile na 5 km od centra Novog Sada, u... više

155.750€ (2 163 €/m²)

  • 4 soba
  • 72m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan ID#1000914

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Subotička. Predstavljamo uknjižen dvoiposoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj... više

77.250€ (1 679 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Nova, neuseljavana garsonjera ID#1001130

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bate Brkića. Nova, neuseljavana garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje u neposrednoj blizini... više

92.700€ (3 708 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 5.sprat