Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum,... više
319.000€ (4 907 €/m²)
Dorćol, Stari Grad, Beograd
Kompletno renoviran salonac na najatraktivnijoj lokaciji u centru grada, u srcu Dorćola. Blizina restorana, kafića, marketa, Kalemegdana i svih... više
319.000€ (5 696 €/m²)
Beograd Na Vodi, Beograd
U ponudi je četvorosoban stan, ukupne površine 109m2, grejna površina je 100m2, dok dve terase zauzimaju 9m2. Sastoji se iz dnevnog boravka,... više
535.000€ (4 908 €/m²)
Žarkovo, Beograd
Agencijski ID: 130070, V/V, stambena zgrada. Prodaje se garsonjera u centru Zarkova, 20m2. Stan u odlicnom stanju, u procesu uknjizenja. Nalazi... više
52.000€ (2 600 €/m²)
Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd
Odličan moderan duplex na IV/V, u samom centru Beograda, u stambenoj zgradi sa očuvanom fasadom i mermernim ulazom. U zgradi postoji mogućnost... više
415.000€ (3 772 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Savski venac, Beograd na vodi – Nikolaja Kravcova 4.0, 114m2 (terasa 5m2), 8/9, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se luksuzno uređen... više
546.700€ (4 795 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
Na prodaju luksuzan trosoban stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi, zgrada BW EDEN, sa prelepim pogledom na reku. Ova nekretnina predstavlja... više
369.000€ (4 555 €/m²)
Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd
Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa, parking, gasno grejanje, uknjižen, odlična lokacija SEO TEKST OGLASA:... više
138.000€ (2 875 €/m²)
Studentski Trg, Stari Grad, Beograd
Idealno za dva apartmana – Studentski trg U prilici smo da vam ponudimo izuzetno atraktivan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u strogom... više
383.500€ (4 980 €/m²)
Žarkovo, Beograd
Agencijski ID: 113310, V/VIII, klima, lift, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, pogodan za pp,... više
269.980€ (2 673 €/m²)
Žarkovo, Beograd
Agencijski ID: 116750, VI/VI, dupleks, klima, lift, telefon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više
230.000€ (2 300 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 126760, PR/IV, uknjizen, luks renoviran. **IDEALNA INVESTICIJA ZA IZDAVANJE**U centru Beograda, nedaleko od Cvetnog Trga na Vracaru,... više
190.000€ (4 318 €/m²)