Za upit stan u Beogradu pronađeno 1831 oglasa

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića, 70m2 + terasa 140m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića 3.0, 70m2 + terasa 140m2, PR/4, CG/GAS Na prodaju nov, komforan i veoma funkcionalan trosoban... više

250.000€ (3 571 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/4 spratova

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića, 129m2

Medaković II, Voždovac, Beograd

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5.0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan... više

220.000€ (1 705 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 129m²
  • 1/2 spratova

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 53m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.0, 53m2 (terasa 4m2), 2/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

211.167€ (3 984 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 2/8 spratova

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića, 84m2

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 3.0, 84m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se trosoban... više

304.000€ (3 619 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 84m²
  • 2.sprat

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 34m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 34m2, 1/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garažno mesto Izdvajamo iz ponude stanove različitih... više

107.180€ (3 152 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/5 spratova

Savski venac, Senjak - Sitnička, 53m2

Senjak, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Senjak - Sitnička 2.5, 53m2, terasa, PR+I, EG, telefon, interfon Hitna prodaja stana - renoviran dupleks na Senjaku, pored BIGZ-a.... više

180.000€ (3 396 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Beograd, Blok 72 - Mileve Marić Ajnštajn, 43m2

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 72 - Mileve Marić Ajnštajn 1.5, 43m2 (lođa 2m2), 5/6, CG, lift Prodaje se odličan jednoiposoban stan u bloku 72. Stan je... više

173.000€ (4 023 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 5/6 spratova

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra, 48m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 48m2 (terasa 6m2), 4/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo... više

142.650€ (2 971 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 4/8 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina, 68m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina 2.0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, CG sa kalorimetrima U ponudi za prodaju sređen, dvosoban stan na Vračaru,... više

250.000€ (3 676 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića, 108m2

Činovnička kolonija, Voždovac, Beograd

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića 4.5, 108m2 (dve terase 13m2), 1/1, TA Prodaje se odličan, četvoroiposoban stan, četvorostrano... više

360.000€ (3 333 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 1/1 spratova

Savski venac, Slavija - Deligradska, 51m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Deligradska 2.0, 51m2, francuski balkon, 5/8, grejanje na struju, lift, telefon, interfon Prodaje se funkcionalan,... više

219.000€ (4 294 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 5/8 spratova

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada, 106m2

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada 3.0, 106m2 (lođa 22m2), PR/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban, dvostrano... više

325.000€ (3 066 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • Prizemlje/8 spratova