Za upit stan u Beogradu pronađeno 1815 oglasa

Savski venac, Centar - Durmitorska 105m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

4.0, 105m2 (lođa), 4/6, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, ostava, podrum Durmitorska ulica je jedna od manjih, jednosmernih ulica na... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/6 spratova

Voždovac, Merin Hill - Vojislava Nanovića 48m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

2.0, 48m2 (terasa 5m2), 2/5, CG, dva lifta, KTV, internet, interfon, novogradnja Ulica Vojislava Nanovića se prostire između ulica Ustaničke... više

231.000€ (4 812 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Savski venac, Dedinje - Miloja Đaka 175m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, 175m2 + terasa 70m2, vpr/4, EG/podno, LUX, ktv, internet, interfon, ostava, odmah useljiv Dedinje spada u jedan od najlepših i najšumovitijih... više

950.000€ (5 428 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 175m²
  • vp/4 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Venizelosova

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Dva stana (1.5+2.0), 70m2 (30m2+40m2), pr/1, TA, klima, interfon, internet, ktv Venizelosova ulica se nalazi na Starom gradu. Polazi od ulice... više

195.000€ (2 785 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/1 spratova

Palilula, Hala Pionir - Bulevar despota Stefana 77m2

Hala Pionir, Palilula, Beograd

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica... više

306.000€ (3 974 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 7/9 spratova

Vračar, Hram Sv. Save - Stojana Protića 85m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

3.0, 85m2(dve terase), 3/3, mermoterm, internet, interfon, telefon, ktv Vračar je najmanja beogradska opština koja svojom istorijom, zelenim... više

275.000€ (3 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 3/3 spratova

Voždovac, Činovnička kolonija - Jove Ilića 130m2

Jove Ilića, Voždovac, Beograd

4.0, 130m2 (dve terase 14m2), 1/1, LUX, salonac, pola parcele (205m2), pola tavana (60m2) i pola podruma (50m2), ktv, internet, interfon, toplotne... više

769.000€ (5 915 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 130m²
  • 1/1 spratova

Zemun, Kalvarija - Mića Radakovića, 62m2

Kalvarija, Zemun, Beograd

Zemun, Kalvarija - Mića Radakovića 2.0, 62m2 (dve terase 8m2), CG, klima, dva lifta, 8/12, telefon, interfon, podrum, parking Odličan dvosoban... više

210.000€ (3 387 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 8/12 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina, 53m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina 2.0, 53m2, 1/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum U ponudi za prodaju je izvorno dvosoban i veoma... više

235.000€ (4 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/11 spratova

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 48m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.0, 48m2 (terasa 5m2), 2/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

190.904€ (3 977 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/8 spratova

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića, 88m2

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 3.0, 88m2 (terasa 11m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Na prodaju trosoban stan u Višnjičkoj... više

185.000€ (2 102 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 32m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 0.5, 32m2, VPR/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi... više

118.400€ (3 700 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • vp/4 spratova