Za upit stan sa dvoristem Beograd savski Venac pronađeno 195 oglasa

Art And Spa Rezidencija – Topličin Venac

Topličin venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Topličin venac - Gračanička 3.0, 130m2, lođa, 1/3, CG, podrum, parking, garaža Art & Spa Rezidencija – Topličin Venac Ekskluzivan... više

630.000€ (4 846 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 130m²
  • 1/3 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Venizelosova

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Dva stana (1.5+2.0), 70m2 (30m2+40m2), pr/1, TA, klima, interfon, internet, ktv Venizelosova ulica se nalazi na Starom gradu. Polazi od ulice... više

195.000€ (2 785 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/1 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 104m2

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

4.0, 104m2 (terasa 8m2), 5/6, duplex, EG, klima, interfon, internet, ktv, video nadzor Stan se nalazi u srednjem delu izuzetno mirne, jednosmerne,... više

430.000€ (4 134 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 5/6 spratova

Stari grad, Kosančićev venac - Pop Lukina, 164m2

Kosančićev Venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Kosančićev venac - Pop Lukina 5.0, 164m2, prvi sprat, EG, telefon, interfon U ponudi veoma funkcionalan petosoban stan, dupleks,... više

738.000€ (4 500 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 164m²
  • 1/2 spratova

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje, 50m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac - Prote Mateje 2.0, 50m2, PR/3, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju dvosoban, potpuno renoviran... više

205.000€ (4 100 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa, 87m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa 3.0, 87m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, lift, interfon, garaže U ponudi dupleks, u novogradnji, odmah useljiv!... više

261.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 3/3 spratova

Vračar, Krunski venac – Kumanovska, 105m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4.0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona... više

485.000€ (4 619 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA, 1.5 STAN NA ZVEZDARI

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan, povrsine 42m2, u odrzavanoj zgradi, na Slavujevom Vencu, u ulici Brace Ribnikar. Nalazi se na poslednjem, cetvrtom... više

130.000€ (3 095 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 4.sprat

Gundulićev venac, Šantićeva, 91m2, odličan za PP ID#1571

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

U mirnoj i tihoj ulici starog gradskog jezgra nudimo Vam na prodaju raskošan četvorosoban salonac. Uknjižen na 91m2, u prizemlju manje stambene... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/2 spratova

+VRAČAR VN 3809

Krunski venac, Vračar, Beograd

Retka prilika na tržištu!!! Na prodaju – dvosoban salonac u srcu Vračara, ulica Prote Mateje. U ponudi je izuzetan dvosoban salonac površine... više

290.000€ (4 603 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 2/6 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 4.0, 104m2 (terasa 8m2), 4/4, EG, klime, telefon, interfon, video nadzor, parking U samom srcu Beograda,... više

430.000€ (4 095 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Slavujev venac, Koste Taušanovića , 2.0, 61m2, 228000 EUR

Slavujev Venac, Beograd

Veoma lep stan u mirnom delu Zvezdare, u održavanoj zgradi koja je kompletno sređena. Stan je funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije,... više

228.000€ (3 737 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 1/3 spratova