Za upit stan prizemlje sa dvoristem pronađeno 4996 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 0.5, 28m2, 51800EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130603, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

51.800€ (1 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 3.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 42m2, 77700EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130598, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

77.700€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 1.sprat

Novogradnja, Jagodin mala, dvosoban, PDV, parking

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje.... više

113.400€ (2 180 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 5/6 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 169000€

Podbara, Novi Sad

Lep trosoban stan , Podbara , kvalitetna gradnja. Agencijska oznaka 1097809. Prodaje se se prelep trosoban stan u mirnoj ulici na Podbari .... više

169.000€ (2 600 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposoban stan u vili Zlatibor Luxury @ Spa - NOVOGRADNJA

Centar, Zlatibor

Stan se nalazi u zgradi završenoj 2022. godine na odličnoj lokaciji u blizini centra i odličnoj poziciji gde će budući vlasnik stana imati predivan... više

155.000€ (1 962 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 79m²
  • 6/6 spratova

Jednoiposoban stan i apartman, tržni centar Roda, peti sprat, cg

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u neposrednoj blizini tc Roda. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji za miran porodičan zivot. Nalazi se na petom... više

102.070€ (1 594 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 64m²
  • 5/6 spratova

Skojevsko naselje – lux 270kvm (138+30+100) ID#25199

Skojevsko naselje, Rakovica, Beograd

Lux stan na III nivoa, petosoban po strukturi, na II/II, pored centralnog grejanja ima i podno grejanje, pomoću pametne tehnologije upravlja... više

580.000€ (4 202 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 138m²
  • 2/2 spratova

Dupleks, troiposoban stan 87m2, Obrenovac, Centar - 146.000€ + PDV

Obrenovac, Beograd

Na prodaju troiposoban stan površine 87,22 m², dupleks na (Pk) stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa stepenistem,... više

146.000€ (1 678 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • Potkrovlje.sprat

Vračar – Anastasa Jovanovića 96kvm + 4T ID#26744

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

U mirnom delu opštine Vračar nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i svetao stan, troiposoban po strukturi, prostran, jugoistočno orijentisan. Vojna... više

339.000€ (3 531 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • 5/5 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 57m2, 105450EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130619, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

105.450€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 3.sprat

Hala Pionir – 68kvm (ukupne površine 82kvm) ID#24670

Hala Pionir, Palilula, Beograd

Lep, lux sredjen stan u manjoj trospratnici bez lifta. Sama zgrada je kvalitetne gradnje, sa mermernim stepenicama i novom fasadom i olucima.... više

237.500€ (3 492 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 3/3 spratova

Lux stan u Belvilu 106kvm ID#25416

Belville, Novi Beograd, Beograd

Izuzetan trosoban stan koji pruža savršen komfor i luksuz. Stan ima dva kupatila, veliku vešernicu i garderober što stanu doprinosi organizovaniji... više

399.000€ (3 764 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • 7/13 spratova