Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Stanovi u Petrovaradinu (0.5–4.0), 26–125 m² – Agencija Kompas

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? U ponudi imamo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0.5 do 4.0 sprata, smeštene... više

103.454€ (2 652 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

85.136€ (2 432 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • 1.sprat

Prodaja, Stan, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja useljivih stanova kod Futoške pijace, 97–244 m², 4.0–6.0 – Kupac ne plaća proviziju Na prodaju useljivi, prostrani stanovi na jednoj... više

329.703€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 97m²
  • 4.sprat

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

314.425€ (3 743 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

137.020€ (2 740 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, luksuzni stanovi sa panoramskim pogledom

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, u ekskluzivnom stambeno–poslovnom kompleksu koji će zasigurno postati jedan od najlepših objekata i simbola... više

406.985€ (3 478 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 117m²
  • 1.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 155000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102471 - CENA 155.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se trosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

155.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama... više

139.200€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni, dvosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne urbane vile izgrađene u nizu,... više

271.662€ (2 587 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • Potkrovlje/1 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 189830€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1092714 Prelep četvorosoban dupleks u modernoj zgradi na Telepu. Useljiv, Potkrovlje, lift, terasa, cena sa PDV -om. Mogućnost... više

189.830€ (1 807 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 3/4 spratova

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! penthaus cene su izrazene saPDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

242.000€ (2 602 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Prizemlje/1 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102473 - CENA 230.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se trosoban PENTHOUSE stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji,... više

230.000€ (2 211 €/m²)

  • 3 soba
  • 104m²
  • 4/4 spratova