Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

90.949€ (2 598 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stanovi Miseluk Novogradnja

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? Nudimo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0,5 do 4,0 spratova, smeštene u mirnom... više

147.337€ (2 631 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

135.241€ (3 005 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/8 spratova

Stanovi Miseluk Novogradnja

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

116.379€ (2 644 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1/4 spratova

Stanovi Miseluk Novogradnja

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

113.513€ (2 639 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m2 do

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28 m2 do 109 m2, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj... više

274.401€ (2 950 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • 1.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – DVOSOBAN STAN TELEP – 47, 45m² – USELJIVO –

Telep, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – DVOSOBAN STAN na TELEPU – 47,45m² – USELJIVO U ponudi je dvosoban stan na prodaju u Novom Sadu na Telepu, površine... više

123.876€ (2 635 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Telep, Novi Sad

166.139€ (2 815 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1/8 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

92.273€ (2 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1.sprat

Penthaus Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep PENTHAUS stan

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus cene su izrazene sa PDV KROVNA TERASA GRATIS Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji... više

206.360€ (2 579 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • 1/1 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 57600€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100851 CENA je 57.600e + 3% agencijska provizija. Na prodaju stan u izgradnji, na samoj granici Telep-Adice, u neposrednoj... više

57.600€ (1 800 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • Prizemlje/2 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

196.024€ (2 840 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 69m²
  • 2.sprat