Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

Stanovi bez provizije U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom... više

106.084€ (2 791 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 1/5 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 93600€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100853 CENA 93600 plus agencijska provizija od 3% . Na prodaju stan u izgradnji, na samoj granici Telep-Adice, u neposrednoj... više

93.600€ (2 400 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/2 spratova

Prodaja, Stan, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja useljivih stanova kod Futoške pijace, 97–244 m², 4.0–6.0 – Kupac ne plaća proviziju Na prodaju useljivi, prostrani stanovi na jednoj... više

820.323€ (3 361 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 244m²
  • Potkrovlje.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, povoljni stanovi 1.5 i 2.5 sobe, odl

Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni... više

82.900€ (2 072 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA NA ADICAMA – ROK ZAVRŠETKA JUN 2026

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

71.000€ (1 690 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | DVOSOBAN I TROSOBAN STAN | 38m² DO 66

Liman 4, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više

109.553€ (2 960 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/3 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

123.526€ (3 012 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m2do

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28 m2 do 109 m2, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj... više

201.730€ (2 966 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, lux stanovi od 50 do 156 m², odlična l

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri... više

152.865€ (3 057 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 1.sprat

Sremska kamenica - Popovica, Novi Sad

232.485€ (2 942 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 79m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Adice, , 1.5, 40m2, 72160EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 131393, PR/, terasa. Prodaju se garden stanovi od 32 do 52m2 sa dvoristem u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje... više

72.160€ (1 804 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 6.0, 150m2, 465000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129535, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 150m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje:... više

465.000€ (3 100 €/m²)

  • 6 soba
  • 150m²
  • 1/2 spratova