Za upit stan 110000 pronađeno 5004 oglasa

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe, 167m2

Trošarina, Voždovac, Beograd

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 5.0, 167m2 (terasa + tri lođe 34m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna... više

499.790€ (2 992 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 167m²
  • 8/8 spratova

ZEMUN PREGREVICA 102m2 , T , 500000e

Pregrevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe... više

500.000€ (4 901 €/m²)

  • 3 soba
  • 102m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, , 3.0, 101m2, 484800EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 101032, III/, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, pogodan za pp, stambena... više

484.800€ (4 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 3.sprat

Vračar, Krunski venac - Kumanovska 105m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

4.0, 105m2 (dve terase ukupno 9m2), 1/5, CG, lift, kamin, klima, internet, interfon, ktv, podrum, parking, garažno mesto u blizini po dodatnoj... više

485.000€ (4 619 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/5 spratova

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Marčanska , 4.0, 197m2, 485000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 77933, II/II, terasa, novogradnja, garaza, parking. Dva lux stana u zgradi. Prodaje se stan na drugom spratu. Pogled na park.... više

485.000€ (2 461 €/m²)

  • 4 soba
  • 197m²
  • 2/2 spratova

Vračar, Krunska, Kumanovska, 4.0, 105m2, 485000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 125544, I/V, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se prostran i svetao cetvorosoban stan povrsine... više

485.000€ (4 619 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 1/5 spratova

Savski venac, Ekonomski fakultet - Koče Popovića 202m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

4.0, 202m2(terasa 15m2), 4/4, lift, duplex, EG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Koče Popovića, bivša Zagrebačka, ušuškana je između ulica... više

540.000€ (2 673 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 202m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Crveni krst, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 94m2, 540500 EUR

Crveni Krst, Beograd

Novi projekat jednog od prestižnijih svetskih investitora (AFI Properties - BKA Development), poznatog po luksuznijim kompleksima u Beogradu... više

540.500€ (5 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 94m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Centar, , 3.5, 110m2, 490000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130424, klima, uknjizen. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo koriscenja iskljucivo... više

490.000€ (4 454 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²

Lux stan 127m2 novogradnja-terasa s pogledom, garaža uključena

Voždovac, Beograd

Na prodaju prostran i svetao stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 127 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Vojvode... više

491.000€ (3 866 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 127m²
  • 2/9 spratova

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina, 120m2

Narodno pozorište, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina 5.0, 120m2 (terasa 10m2), 1/4, TA, interfon, podrum Renoviran, dvostrano orijentisan salonski stan... više

510.000€ (4 250 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 120m²
  • 1/4 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

512.999€ (3 916 €/m²)

  • 5 soba
  • 131m²
  • 6.sprat