Za upit stan 110000 pronađeno 5012 oglasa

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 87m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112021, IV/VIII, lift, uknjizen, ulaz mermerni, garaza, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN, TERASA, GARAZA**Izuzetan 4.0 stan sa... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 4/8 spratova

Kula West 65 ID#28206

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Moderan, luksuzan stan, sa panoramskim pogledom, na izuzetnoj lokaciji. Kompletno opremljen visoko kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom.... više

390.000€ (6 393 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 14/39 spratova

Zvezdara, Gradska bolnica, Đevđelijska, 5.0, 157m2, 390000 EUR

Gradska Bolnica, Beograd

Na prodaju stan koji se sastoji od četiri spavaće sobe i velikog dnevnog boravka, dva mokra čvora, ostave, terase od 30m2 i balkona. Postoje... više

390.000€ (2 484 €/m²)

  • 5 soba
  • 157m²
  • 5/5 spratova

Čukarica, Sunčana padina - Veljka Petrovića, 123m2

Sunčana Padina , Čukarica, Beograd

Čukarica, Sunčana padina - Veljka Petrovića 4.0, 123m2 (tri terase 24m2), 1/3, CG/GAS, telefon, interfon, dva garažna mesta U zgradi novije,... više

420.000€ (3 414 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 123m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Luke Vukalovića, 92m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Luke Vukalovića 3.5, 92m2 (dve terase 16m2+5m2), 8/8, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi... više

420.000€ (4 565 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 8/8 spratova

Rakovica, Centar, Dr Milivoja Petrovića, 5.0, 130m2, 406000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131587, I/II, dupleks, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena... više

406.000€ (3 123 €/m²)

  • 5 soba
  • 130m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 448950€

Centar, Novi Sad

Agencijska znaka 1102507 - CENA 474500 EURA + 3% agencijske provizije. Prodaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan u Pupinovoj... više

448.950€ (6 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 7/8 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, luksuzni stanovi sa panoramskim pogledom

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, u ekskluzivnom stambeno–poslovnom kompleksu koji će zasigurno postati jedan od najlepših objekata i simbola... više

406.985€ (3 478 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 117m²
  • 1.sprat

ZVEZDARA LION 112m2 , T+L , 450000e

Lion, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lion, Radoja Domanovica, 4.0, 112 m2 sa lodjom i terasom, III od III sprata, dupleks, cg, telefon, bez... više

450.000€ (4 017 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 3.sprat

VOZDOVAC AUTOKOMANDA 176m2 , 2T , 450000e

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Esad Pasina, 4.0 (adaptibilan u 5.0), 176 m2 sa dve terase, II, III i IV od IV sprata, tripleks,... više

450.000€ (2 556 €/m²)

  • 4 soba
  • 176m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Crveni krst - Golubačka, 102m2

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Crveni krst - Golubačka 4.0, 102m2 (lođa 15m2), 3/5, CG, lift, interfon, podrum, parking, garaža Porodični luksuz u mirnoj ulici... više

450.000€ (4 411 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 3/5 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 80m2, 408000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 117796, VII/XXIII, klima, lift(2), telefon, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Predstavljamo... više

408.000€ (5 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 7/23 spratova