Za upit stan 110000 pronađeno 5011 oglasa

Vračar, Pravni fakultet - Beogradska, 105m2

Pravni fakultet, Vračar, Beograd

Vračar, Pravni fakultet - Beogradska 3.0, 105m2 (dve lođe 13m2), 5/6, CG, klime, lift, interfon, video nadzor, podrum U ponudi prostran, renoviran... više

419.000€ (3 990 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 105m²
  • 5/6 spratova

Palilula, Tašmajdan – Stanoja Glavaša, 103m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

Palilula, Tašmajdan – Stanoja Glavaša 3.0, 103m2 (lođa 6m2), 2/3, CG, interfon Na obodu samog centra grada, neposredno uz Botaničku baštu,... više

419.000€ (4 067 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 103m²
  • 2/3 spratova

BW HUDSON – POGLED NA REKU

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Hudson – prestizna zgrada na jednoj od najatraktivnijih lokacija u prvom redu do reke, u okviru ekskluzivnog kompleksa Riverline. Ova premium... više

393.888€ (6 252 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 7.sprat

lux, prostran, svetao prelep stan ID#5655

Blok 19 (Sava Centar), Novi Beograd, Beograd

Dupleks, stan na dva nivoa u bloku 19a. Uknjizena povrsina stana je 96m2, stvarna, merena kvadratura stana je 120m2. Stan je u zgradi odlicne... više

420.000€ (3 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 120m²
  • 9/10 spratova

ODLICAN SALONAC U CENTRU GRADA

Centar, Stari Grad, Beograd

Odlican stan na fantasticnoj lokacijii. Uknjizen na 76m2, mereno 84m2.Zgrada salonskog tipa, pristojno ocuvana. Stan je odlicno odrzavan, renovirano... više

420.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Đeram - Bulevar kralja Aleksandra 70m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je... više

420.000€ (6 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/6 spratova

Vračar, Hram Sv. Save - Šumatovačka 61m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.0, 61m2, VPR/4, CG, Lux, klima, interfon, internet, ktv, mogućnost zakupa garažnog mesta Čubura je stari, centralni, deo opštine Vračar,... više

420.000€ (6 885 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • vp/4 spratova

Čukarica, Žarkovo - Veljka Petrovića 123m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

4.0, 123m2 (tri terase), 1/4, novija gradnja, LUX, CG/gas, video nadzor, interfon, internet, ktv, dva parking mesta po dodatnoj ceni. Ulica... više

420.000€ (3 414 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 123m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA, BW PARKVIEW, 3.0, PERFEKTAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Izuzetan, dvostrano orijentisan stan(jug - zapad), sa divnim i ocaravajucim panoramskim pogledom prema reci i gradskom jezgru. Nekretnina se... više

395.000€ (4 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 23.sprat

LUKSUZAN 4.0 STAN - BW ALEGRA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

421.888€ (3 980 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 7.sprat

Dorćol, odličan, renoviran - 75kvm (2T)

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Odličan četvorosoban stan, na III/X, dva lifta, trostrano orijentisan, topla voda, samo dva stana na spratu. Prostorije: hodnik, dnevna soba,... više

370.000€ (4 933 €/m²)

  • 4 soba
  • 75m²
  • 3/10 spratova

Idealno za dva apartmana – Studentski trg

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

Idealno za dva apartmana – Studentski trg U prilici smo da vam ponudimo izuzetno atraktivan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u strogom... više

383.500€ (4 980 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova