Za upit stan 110000 pronađeno 4998 oglasa

Prodaja, Stan, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja useljivih stanova kod Futoške pijace, 97–244 m², 4.0–6.0 – Kupac ne plaća proviziju Na prodaju useljivi, prostrani stanovi na jednoj... više

329.703€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 97m²
  • 4.sprat

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 55m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

2.0, 55m2 (terasa 6.42m2), 10/17, CG, lux, lift, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv Nadomak reke i Sava promenade, izgrađeno... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

2.0, Bulevar kralja Aleksandra, 70m2

Bulevar kralja Aleksandra, Vračar, Beograd

2.0, Tašmajdan, Bulevar kralja Aleksandra, 70m2, 3/5, CG, lift, terasa, lođa, parking, renoviran Odličan svetao renoviran stan na prestižnoj... više

330.000€ (4 714 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • 3/5 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 55m2, 330000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 100424, X/XVII, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

Vračar, Bulevar kralja Aleksandra, Sredačka, 3.0, 90m2, 330000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121564, III/V, klima, lift, terasa(2), izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, ostava,... više

330.000€ (3 666 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/5 spratova

Stari grad, Kosančićev venac, Fruškogorska, 3.0, 63m2, 330000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125480, VPR/III, salonski, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (5 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Novi Sad, Liman, Narodnog fronta, 4.0, 144m2, 330000EUR

Liman, Novi Sad

Agencijski ID: 128686, VII/VII, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjizen. *LUX RENOVIRAN* LIMAN IV - 144 m2, uknjizen na 100m2. Stan... više

330.000€ (2 291 €/m²)

  • 4 soba
  • 144m²
  • 7/7 spratova

Zelena avenija - 71kvm, garaža

zelena avenija, Zemun, Beograd

Zelena avenija je stambeno - poslovni kompleks na granici Zemuna i Novog Beograda, poznat po odličnoj lokaciji, sa funkcionalnim stanovima i... više

320.000€ (4 507 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3/8 spratova

Vukov spomenik – Zahumska 1,2kvm, sa PDV-om ID#27025

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Troiposoban stan, na II/V. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama,... više

321.250€ (5 099 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 2/5 spratova

Petosoban stan na Bulevaru, četvrti sprat

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Retkost na tržištu, na prodaju stan na Bulevaru u neposrednoj blizini Delta planet-a. U najužem okruženju nalaze se vrtić, škola, ambulatna,... više

364.000€ (2 363 €/m²)

  • 4 soba
  • 154m²
  • 4/6 spratova

Stari grad, Centar - Takovska 97m2

Centar, Stari Grad, Beograd

3.5, 97m2(terasa), 1/4, grejanje na struju, lift, klima, interfon, internet, telefon, ktv, ostava, podrum U samom srcu opštine Palilula u neposrednoj... više

343.000€ (3 536 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 97m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | 0.5-4.0 | ODLIČNA LOKACIJA, TELEP

Telep, Novi Sad

4.0 STAN PENTHAUS DVOSTRANO ORIJENTISAN SA 97M2 KROVNE TERASE U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom... više

364.941€ (2 919 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 125m²
  • 1.sprat