Za upit stan 110000 pronađeno 4994 oglasa

4.0 Vitanovačka, 100m2, penthaus, novogradnja, t, eg, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

4.0 Vitanovačka, novogradnja,penthaus,eg,t,parking Novogradnja s gradjevinskom dozvolom, uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe,... više

310.000€ (3 100 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 100m²
  • 4/4 spratova

Sremska Kamenica - Odličan četvorosoban stan ID#1001187

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više

329.600€ (2 891 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 3/4 spratova

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića, 97m2 - LUX

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića - LUX 4.0, 97m2, 2/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzni stanovi u... više

329.664€ (3 398 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 97m²
  • 2/5 spratova

Prodaje se luksuzno renoviran trosoban stan - Centar 86m2

Centar, Novi Sad

U ponudi je luksuzno renoviran trosoban stan površine 86m2 smešten u mirnom delu centra Novog Sada. Stan se nalazi na drugom spratu stambene... više

293.250€ (3 409 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/4 spratova

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca, 114m2

Pravni fakultet, Vračar, Beograd

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca 4.0, 114m2 (lođa 5m2), EG na struju, lift, 6/6, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji blizu Bulevara... više

330.000€ (2 894 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 6/6 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona, 55m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 10/17, CG, dva lifta, interfon, podrum, parking Opremljen dvosoban... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

Zvezdara, Crveni krst - Vojvode Šupljikca, 80m2

Crveni Krst, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Crveni krst - Vojvode Šupljikca 3.0, 80m2, terasa 4m2, 5/5, CG, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno dizajniran stan u blizini... više

330.000€ (4 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Stari Grad, Skadarlija - Cetinjska 48m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

1.5, 48m2(terasa 1.6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj... više

330.000€ (6 875 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/6 spratova

Čukarica, Filmski Grad - Stevana Luburića 135m2

Filmski Grad, Čukarica, Beograd

4.5, 135m2 (tri terase), triplex, CG/gas, interfon, internet, klima, KTV Ulica Stevana Luburića nalazi se između naselja Cerak i Filmski grad,... više

330.000€ (2 444 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 135m²
  • 1/3 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 330000€

Liman 4, Novi Sad

Agencijska oznaka 110205 - CENA 330000 + 3% agencijska provizija. POTPUNO renoviran stan na Limanu 4. Poseduje četiri spavaće sobe, dnevni boravak... više

330.000€ (2 291 €/m²)

  • 4 soba
  • 144m²
  • 7/8 spratova

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 4.0, 106m2, 302531EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129723, PK/, u izgradnji. Na prodaju cetverosoban stan od 105,78m2 u izgradnji. Pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv pocetkom... više

302.531€ (2 854 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava, 104m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 4.0, 104m2 (lođa 10m2), 7/7, podno grejanje, lift, telefon, interfon Novogradnja na odličnoj lokaciji... više

312.000€ (3 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 7/7 spratova