Za upit stan 110000 pronađeno 4993 oglasa

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više

223.400€ (2 256 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 5/6 spratova

Lux novogradnja, 3.0, Centar

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju LUX trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i... više

214.400€ (2 408 €/m²)

  • 3 soba
  • 89m²
  • 2/5 spratova

Stan 64m2, dvoiposoban, ulica Jurija Gagarina, Blok 62, Novi Beograd

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Stan 64m2 na 18-tom spratu od 19, dvoiposoban, ulica Jurija Gagarina, Blok 62, Novi Beograd Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarjom... više

205.000€ (3 203 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 11/19 spratova

- crna gora sf 2104

TOPLA, Herceg Novi

Potpuno je renoviran, sve od instalacija, struja voda. Zastakljen balkon, prozori i skura sa komarnikom. Od namjestaja je sve puno drvo. Prodaje... više

224.000€ (3 111 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 72m²
  • .sprat

Blok 45, stan za prodaju ID#499475

Blok 45 (TC Enjub), Novi Beograd, Beograd

Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon,... više

224.000€ (3 200 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

Boljevac, Rtanj – Jablanica 4ha 65a 51kvm ID#24040

Jablanica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se šumsko zemljište sa šumom u dolini Radovanske reke na kosini brda u ataru sela Jablanica oko 5km od sela. Nedaleko od planine Rtanj.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • Garsonjera
  • 0m²
  • Nisko prizemlje.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 210000€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102086 - Trosoban stan na Limanu 2. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve spavaće sobe, odvojene kuhinje sa ostavom, kupatila,... više

210.000€ (3 088 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 4/8 spratova

Novi Sad, Telep, , 3.0, 70m2, 210000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 110856, I/II, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza. Prodajem u manjoj izuzetno kvalitetnoj zgradi noviji... više

210.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Centar, Zitni trg, 3.0, 72m2, 210000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 117321, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se stan, 72m2, u centru. Lift, video nadzor. Ovaj trosoban... više

210.000€ (2 916 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4.sprat

Rakovica, Labudovo brdo, , 2.5, 84m2, 210000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 106266, XV/XV, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena... više

210.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 15/15 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – ČETVOROŠOBAN STAN 107m² TELEP, URBANA VILA, NOV

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je izuzetan četvorosoban stan površine 107m², smešten u urbanoj vili u izgradnji na Telepu, . Ova odlična... više

224.400€ (2 097 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 107m²
  • 2.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 224400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102370, cena nekretnine je 238.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Kej, 68 m2, trosoban, prvi sprat. Jedan od... više

224.400€ (3 300 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1/6 spratova