Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

LUKSUZAN STAN SA PRIVATNIM DVORIŠTEM – NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI U V

Vrnjačka Banja

Na prodaju moderan stan u savremenoj zgradi vrhunskog kvaliteta, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji. Ova nekretnina... više

71.800€ (1 889 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • Suteren/3 spratova

Kuća na parceli od 10 hektara zemlje u okolini Batočine

Gradac, Okolina, Batočina

Kuća se nalazi na 2 kilometra od naplatne rampe autoputa Beograd Niš u Centralnom delu Srbije. Kuća je novoizgradjena zavrsena 95 %, sve je... više

180.000€ (1 500 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje/1 spratova

Veći luksuzan, namešten stan u Wing kompleksu- mogućnost kredita na 12 godin

Akva Park, Jagodina

Veći luksuzan stan smešten u jedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

116.000€ (1 611 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 3/6 spratova

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C002 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje/4 spratova

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

21.523€ (1 266 €/m²)

  • 17m²
  • .sprat

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

120.180€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaja stana – Najbolja lokacija! Idealno za porodicu i investiciju

Širi centar, Jagodina

Na prodaju stan površine 63m², smešten na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini centra grada i popularnog šoping centra. Stan je idealan... više

60.000€ (967 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 6/6 spratova

Lokal na odličnoj lokaciji

Jagodnjak, Paraćin

Prodajemo lokal u jednoj od najtraženijih ulica u gradu. Moguće je odvajanje u dva nezavisna lokala, kao i dogovor oko opreme u lokalu. Za... više

45.000€ (803 €/m²)

  • 56m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

Stara,aristokratska kuća.Grejanje na gas ima na spratu,a u prizemlju nema. Na spratu ima 7 soba,a u prizemlju 6 soba i sveukupno 4 kupatila.... više

200.000€ (666 €/m²)

  • 300m²
  • /2 spratova

Parcele u Jovanovcu 46,55 ari

Jovanovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u Jovanovcu pored auto puta. Zemljište je poljoprivredno, po kulturi njive druge klase. Polovina zemljišta se nalazi sa... više

81.500€ (17 €/m²)

  • 4655m²

Dvosoban stan 49.63m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 99.260€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

99.260€ (2 025 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

PRODAJE SE PROSTRAN STAN U OBRENOVCU – 65m² + TERASA 61m² - 190 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U ponudi je izuzetno prostran i svetao stan od 126m², smešten u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji — svega 1 km od centra Obrenovca!... više

190.000€ (1 507 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 126m²
  • Prizemlje/4 spratova