Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 206000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102516 - Cena 206.000 + 3% agencijska provizija. Stan je uknjien na 72m2. Sastoji se od sve prostrane sobe, trpetarije, kuhinje,... više

206.000€ (2 861 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 250000€

Kej, Novi Sad

<p>Dvosoban, Kej, odličan ! Prelepa lokcija !&nbsp; Agencijska oznaka stana 1102451,&nbsp;</p><p>Cena stana je 250000 e + agencijska provizija... više

250.000€ (3 906 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 5/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 168000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100927... CENA 168000 plus agencijska provizija 3%, . Savršena prilika za rekonstrukciju predivnog stana kod Banovine.... više

168.000€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 220000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100415 CENA 220.000e + 3% agencijska provizija. Uknjižen dvosoban stan na Limanu 1, blizu studentskih domova, Dunava i Štranda.... više

220.000€ (3 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 262500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100350 CENA... više

262.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/3 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Centar , Stari grad, dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji. Agencijska oznaka stana 1098786, Novi Sad, Centar . Stan u Starom gradu, lokacija... više

200.000€ (3 278 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3/3 spratova

Mrčajevci, 2 kuće sa lokalom i placem

Mrčajevci, Čačak, Čačak

Na prodaju domaćinstvo u Mrčajevcima na samoj Ibarskoj magistrali. Odlična investicija za neki porodični biznis. Na placu od 1862 m2 nalaze... više

290.000€ (805 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Prodaje se stan u Erdogliji od 75m2

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Stan se nalazi u naselju Erdoglija, u neposrednoj blizini Šumarica. Kvadratura stana je 75m2+terasa od 10m2, nalazi se na četvrtom spratu, renoviran... više

110.000€ (1 466 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Poslovni Prostor, Donje Međurovo

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor na samom ulasku u Donje Međurovo. Na odličnoj je poziciji, pogodan za obavljanje različitih delatnosti (magacin,... više

280.000€ (213 €/m²)

  • 1311m²
  • Prizemlje

Kuća u Donjoj Vrežini, 660m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini, 660m2, na placu površine 3 ara. U prizemlju kuće se nalaze dva već izdata poslovna prostora u funkciji magacina... više

257.750€ (390 €/m²)

  • 660m²
  • Prizemlje

Čukarica, Bele vode, Bogdana Velaševića, 4.0, 110m2, 240000 EUR

Bele Vode, Beograd

Na prodaju lep četvorosoban duplex na Belim vodama.Stan je uknjižen na 88m2 ali realna površina stana iznosi 110m2.Stan je potpuno renoviran... više

240.000€ (2 181 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 3/3 spratova

Planina, Centar, Put za Ledenice, Kuća, 138m2, 130000 EUR

Centar, Tara

Fantastična ponuda Prelepa kuća u ponudi u centru nedaleko od hotela Omorika površine 138m2 na placu od 8 ari sa mogućnošću nadogradnje još... više

130.000€ (942 €/m²)

  • 138m²