Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Stara gradnja, moderan duh – tvoj novi kutak u gradu

Tabane, Jagodina

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan površine 59 m², smešten na trećem spratu u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Zgrada nema lift,... više

76.000€ (1 288 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 3/4 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 4/7 spratova

Plac, Vinik, 4450M2.

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Viniku, pravougaonog je oblika, uknjižen kao gradsko gradjevinsko zemljiste. Ukupna povrsina placa iznosi 4450... više

32.000€ (7 €/m²)

  • 4450m²

Lokal u centru Kragujevca, 17 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u centru Kragujevca, površine 17 m2. Lokal je renoviran, odmah spreman za rad. Uknjžen je, pogodan je za rezne delatnosti a... više

66.000€ (3 882 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Plac na Paliluli, 1551 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Paliluli, 1551 m2. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se u višem delu Palilule odakle se pruža lep pogled na grad. Po... više

16.000€ (10 €/m²)

  • 1551m²

Prostrana kuća na prodaju

Tekija, Okolina, Paraćin

Na prodaju legalizovana kuća u Tekiji koja poseduje četiri spavaće sobe,prostran dnevni boravak ,fizički odvojena kuhinja i trpezarijskim... više

75.000€ (238 €/m²)

  • 315m²
  • .sprat

Lokal u centru grada u novijoj zgradi

Centar, Jagodina

Izvanredan lokal na atraktivnoj lokaciji u samom centru grada, površine 46 m². Lokal je kompletno sređen i spreman za upotrebu. Idealna prilika... više

59.000€ (1 282 €/m²)

  • 46m²
  • Prizemlje/4 spratova

Jednosoban stan u centru, prizemlje

Centar, Jagodina

Jednosoban stan u samom centru grada idealan kako za starije osobe tako i za porodicu. U blizini su bolnica, pijaca, veliki marketi, škole...... više

48.000€ (1 066 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/3 spratova

Veći luksuzan, namešten stan u Wing kompleksu

Akva Park, Jagodina

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

116.000€ (1 611 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 2/6 spratova

Spratna kuća u Ćupriji

Bolnica, Ćuprija

Kuća površine 180m2, nalazi se na placu površine 2.8 ari. Idealna kuća za dve porodice jer ima 2 kupatila i može da se preuredi u dve posebne... više

110.000€ (611 €/m²)

  • 180m²
  • /2 spratova

Poslovni prostor , Durlan, suteren, ta.

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju poslovni proctor na Durlanu. Pogodan za razne delatonosti. Nalazi se u suterenu u novijoj zgradi. Sastoji se od hodnika kupatila,... više

80.000€ (941 €/m²)

  • 85m²
  • Prizemlje/4 spratova

Stan na prodaji u blizini Pedagoške akademije

Tabane, Jagodina

Stan se prodaje sa stvarima, nalazi se u blizini Pedagoške akademije. Uknjižena kvadratura se odnosi na starogadnju ,ne računajući kvadraturu... više

56.000€ (1 120 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova