Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Kuća, selo Gradište, Merošina, 200 m2, ta

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju kuća u selo Gradište opština Merošina, na oko 14 km od centra Niša. Sa placem od 1.623 m2. Porodična stambena zgrada je pr plus... više

90.000€ (450 €/m²)

  • 200m²
  • 1/1 spratova

Prodaja, Kuća, Paraćin, Gloždak

Gloždak, Paraćin

Na prodaju prostrana funkcionalna kuća lako deljiva za dve porodice koja se sastoji iz četiri nivoa-suterena,prizemlja ,prvog sprata i potkrovlja!... više

139.000€ (330 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje/4 spratova

Plac na odličnoj lokaciji u Ćupriji!

Moravski park, Ćuprija

Prodajemo plac na odličnoj lokaciji u Ćupriji pored poznatog bazena. Odlična lokacija u blizini reke! Priključci za struju i vodu su odmah... više

15.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju stan, centar 58.3 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na atraktivnoj lokaciji u centru grada na prodaju stan od 58.3 m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim... više

120.000€ (2 068 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova

Povoljna šestosobna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju prostrana šestosobna kuća površine 300 m², smeštena na placu od 6 ari, u mirnom i porodičnom naselju Budžino brdo, udaljenom svega... više

105.000€ (350 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/2 spratova

Luksuzan apartman kod Gondole – Zlatibor, vrhunska lokacija i fantastičan po

Centar, Zlatibor

Prodaje se veoma atraktivan apartman na Zlatiboru,u zgradi iznad restorana Gondola, u neposrednoj blizini početne stanice Gold Gondole. Lokacija... više

129.800€ (2 200 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više

202.800€ (2 253 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • 3/6 spratova

PRAVA PRILIKA – JEDNOSOBAN STAN U VRNJAČKOJ BANJI, IDEALAN ZA STANOVANJE I P

Vrnjačka Banja

Prodaje se moderan jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji – najtraženijem turističkom mestu u Srbiji,... više

76.030€ (2 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

RENOVIRANA GARSONJERA U CENTRU RESAVICE

Resavica (varošica), Okolina, Despotovac

Na prodaju garsonjera od 29 m² na drugom spratu, idealna za samce, parove ili kao investicija za izdavanje. ✅ Novi prozori ✅ Postavljen laminat... više

25.000€ (862 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 2/2 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

105.900€ (1 512 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova

VAŠ NOVI DOM IZNAD GRADA – 240m² luksuza + 260m² terase

Centar, Ćuprija

Zamislite da se svakog jutra budite uz panoramski pogled na ceo grad, dok vam sunčevi zraci obasjavaju prostrani dnevni boravak. Nalazite se... više

290.000€ (580 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 500m²
  • 6/6 spratova

Na prodaju kuća u izgradnji na idealnoj lokaciji u blizini centra grada

Novo naselje, Ćuprija

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više

170.000€ (1 062 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje