Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Nov 2.5 stan, 59.64m2, Somborska, Pantelej

Somborska, Pantelej, Niš

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 59.64m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom... više

113.320€ (1 920 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/4 spratova

Garsonjera 31m2 Grbavica, novogradnja, odlična lokacija

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju garsonjera od 31m2 u novoj, neuseljavanoj zgradi na Grbavici. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana na jednoj... više

110.000€ (3 548 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • vp.sprat

Četvorosoban stan, 83m2, Sajlovo, Novi Sad, 1. sprat

Sajlovo, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni (4.0) stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni... više

169.270€ (2 039 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 83m²
  • 1/2 spratova

Dvoiposoban stan na Limanu 4, 80 m², zgrada sa liftom, Novi Sad

Liman 4, Novi Sad

Prostran dvoiposoban stan površine 80 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom na Limanu 4. Stan odlikuje funkcionalan raspored koji se... više

195.700€ (2 446 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 1/7 spratova

Stan u izgradnji, centar, 57, 47m², prizemlje, 135.055€

Centar, Medijana, Niš

U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od traženijih lokacija u gradu u neposrednoj blizini Grcke ambasade. Zgrada je u fazi... više

135.055€ (2 369 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/5 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

118.141€ (4 219 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 1.sprat

Na prodaju trosoban stan 64m² u novogradnji- Duvanište

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 64m² Sastoji... više

153.600€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • 3/4 spratova

NA PRODAJU 2.5 STAN U NOVOGRADNJI- DUVANIŠTE

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 58m²... više

139.200€ (2 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura: 65,69... više

118.242€ (1 819 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

83.310€ (2 687 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan 67 m2, Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković, Beograd. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor... više

204.000€ (3 044 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 11/11 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin –Duplex Novogradnja

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Duplex Prodaja stanova u Novom Sadu – moderni jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi u novogradnji na odličnoj lokaciji, sa planiranim... više

183.000€ (2 204 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • Potkrovlje/3 spratova