Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Plac u Donjoj Vrežini

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u u Donjoj Vrežini površine 3515m2. Plac je gradsko gradjevinsko zemljište. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude,... više

100.000€ (28 €/m²)

  • 3515m²

Porodična kuća u Gornjem Barbešu

Gornji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Prodaje se kuća, u osnovi 88m2, prizemlje sprat i potkrovlje. Kuća se nalazi na parceli od 335m2, ali se na korišćenje dobija jos jedna parcela... više

55.000€ (275 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac 3069m2, Pasi Poljana

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Pasi Poljani. Plac je površine 3069m2, sastoji se od tri parcele koje izlaze na poljski put. Plac je poljoprivredno zemiljište.... više

16.500€ (5 €/m²)

  • 3069m²

Plac 643m2 sa objektom u izgradnji 360m2

Podvinik, Pantelej, Niš

Prodaje se plac, gradsko građevinsko zemljište, na Podviniku, blizu Matejevačkog puta, površine 643m2 sa objektom u izgradnji, u sivoj fazi,... više

74.000€ (115 €/m²)

  • 643m²

Plac 2100m2, Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 2100m2, poljoprivredno zemljište, izlazi na dva katastarska puta, pravilnog pravougaonog oblika.... više

12.000€ (5 €/m²)

  • 2100m²

LOKAL NOVI SAD, 825000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Odlična investicija. ULIČNI LOKAL NA BULEVARU EVROPE. Agencijska oznaka 8089730. Nudimo vam jedinstvenu priliku za kupovinu lokala ukupne površine... više

825.000€ (2 835 €/m²)

  • 291m²

Petoiposobna kuća VETERNIK, 226600€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090231 - Uknjižene dve kuće u Veterniku na jednoj parceli. Pogodno za višečlanu porodicu. Starija kuća sastoji od dn. borvka,... više

226.600€ (755 €/m²)

  • 300m²

Četvorosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 140000€

Paragovo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3091129 - CENA JE 140 000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA OD 3%. Uknjižena nova kuća na Paragovu u Sremskoj Kamenici. Na lepoj... više

140.000€ (1 521 €/m²)

  • 92m²

Petoiposobna kuća PETROVARADIN, 362400€

Miseluk, Novi Sad

Petrovaradin, nova ODMAH useljiva smart kuća sa garažom i dvorištem. Agencijska oznaka nekretnine 3091503, Petrovaradin.CENA 362400e +agencijska... više

362.400€ (2 400 €/m²)

  • 151m²

Petoiposobna kuća NOVI SAD, 349170€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-3090221-Uknjižena petosobna kuća na tihoj lokaciji Adica . Na prvoj etaži veliki dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom ,mokri... više

349.170€ (1 594 €/m²)

  • 219m²

Kuća SREMSKI KARLOVCI, 800000€

Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka: 3091481 CENA: 800.000 + AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. Prodaje se potpuno renovirana, šarmantna kuća, pažljivo uređena i sa ljubavlju... više

800.000€ (4 000 €/m²)

  • 200m²

Kuća sa 8 soba NOVI SAD, 222480€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089852 - Uknjižena dvojna kuća na Telepu u mirnoj ulici ne daleko od Futoškog puta. U prizemlju dnevna soba , kuhinja... više

222.480€ (1 711 €/m²)

  • 130m²