Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Odlična novogradnja - odmah useljiv neuseljavan duplex u Erdogliji sa dve spav

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan duplex od renomiranog investitora površine od 80 m2 plus dve terase, koje ne ulaze u kvadraturu stana. Stan se nalazi na četvrtom... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 4.sprat

Garaža, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju zidana garaža na Panteleju, na odličnoj lokaciji u blizini Osnovne Škole Stefan Nemanja. Garaža je površine... više

14.000€ (736 €/m²)

  • 19m²
  • Prizemlje

Novogradnja Donja Vrežina 48,74m2-Treći sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po... više

85.750€ (1 750 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 3/3 spratova

Stan u Kragujevcu, 38 m2 - 3. sprat, naselje Stanovo

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u naselju Stanovo u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini škole, ambulante, marketa…Stan je površine 38 m2. Nalazi se na 3.... više

70.000€ (1 842 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3.sprat

Stan u centru Sokobanje, 29m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 29 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan... više

65.000€ (2 241 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 1/2 spratova

Stan u centru Sokobanje, 30 m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 30 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan... više

65.000€ (2 166 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • 1/2 spratova

Stan u centru Sokobanje, 51m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 51 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan... više

105.000€ (2 058 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • 2/2 spratova

Surčin, Bečmen, Jedanaestog Oktobra, Kuća, 168m2, 220000 EUR

Bečmen, Beograd

Kuća se nalazi na ulasku u Bečmen,na 200m od stajališta. U neposrednoj je blizini raskrsnice ka Surčinu pa su i brojne linije na raspolaganju.... više

220.000€ (1 309 €/m²)

  • 168m²

Stari grad, Zeleni venac, Maršala Birjuzova , Lokal, 160m2, 310000 EUR

Zeleni Venac, Beograd

Lokal kod Zelenog venca idealan za noćni klub. Centralna klimatizacija i ventilacija. Lokal se nalazi u poslovnoj zgradi. Mogućnost zamene za... više

310.000€ (1 937 €/m²)

  • 160m²

Zvezdara, Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, 4.0, 110m2, 415000 EUR

Vukov Spomenik, Beograd

Četvorosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija kod Vukovog spomenika. Stan čine veliki dnevni boravak, tri spavaće sobe, kuhinja, trpezarija,... više

415.000€ (3 772 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 5/7 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Nedeljka Čabrinovića, 5.0, 132m2, 316000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Veliki duplex stan koji trenutno funkcioniše kao jedna stambena jedinica ali uz minimalne prepravke mogu se dobiti dva funkcionalna stana (79m2... više

316.000€ (2 393 €/m²)

  • 5 soba
  • 132m²
  • 5/5 spratova

Voždovac, Ripanj, Ripanj, Zemljište, 5000ari, 29900 EUR

Ripanj, Beograd

Voždovac, Ripanj, 50 ari. Širina placa do asfalta 21.5 m, dužina 230 m. Građevinsko + poljoprivredno.U prednjem delu placa od 12,5 ari ( 21,5... više

29.900€ (5 €/m²)

  • 5000m²