Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Plac za izgradnju 7307 m2 - Ovsište kod Topole

Ovsište, Topola, Topola

U selu Ovsište kod Topole, skretanje u blizini Svetinje, na prodaju su dve parcela ukupne površine 6814 m2, od čega je jedna parcela površine... više

7.300€ (1 €/m²)

  • 6814m²

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 80 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/4 spratova

Plac - poljop. zemljište, Gabrovac, 2.168 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac, trenutno poljoprivredno zemljište, iznad Gabrovca u delu ka vojnom objektu na Delijskom Visu, odličnog pravougaonog... više

11.000€ (5 €/m²)

  • 2168m²

Na prodaju porodična kuća 138m2, Šarlinac, Doljevac

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju kuća 138m2 u centru sela, na placu površine 3380m2. Kuća se satoji od prizemlja i prvog sprata. U prizemlju se nalazi dnevna soba,... više

105.000€ (760 €/m²)

  • 138m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Palilula, Podno-etažno grejanje, Parking, PDV

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji na Paliluli, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“ i kompleksa „Novi Niš”. Stan je projektovane površine... više

65.200€ (1 715 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/3 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 64.59m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 64,59m2. Nalazi se na osmom spratu,... više

181.500€ (2 835 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 8/8 spratova

Lokal 60m2 dva nivoa, centar grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se poslovni prostor - lokal u blizini Narodnog Pozorišta. Lokal je uknjižen na 30m2 plus galerija sa istom kvadraturom, ukupno 60m2.... više

92.280€ (1 538 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje/5 spratova

Poslovni Prostor, Bubanj, 229m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor na Bubnju. Na odličnoj je poziciji pored samog asfaltnog puta sa dva prilaza, pogodan za obavljanje različitih delatnosti... više

350.000€ (1 528 €/m²)

  • 229m²
  • Prizemlje

Stan-duplex 95m2 sa garažom 13m2, Cvijićeva

Ćele kula, Medijana, Niš

Prodaje se stan u širem centru, u blizini Doma zdravlja. Uknjižena povšina stana je prvi nivo, prizemlje. 44,78m2 i njega čine veliki dnevni... više

260.000€ (2 736 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 58.92 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

142.590€ (2 458 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/5 spratova

Troiposobni stan 76 m2 na Bulevaru Nemanjića

Bulevar Nemanjića Zona 2, Medijana, Niš

Na prodaju troiposobni stan ukupne površine 76m2 na Bulevaru Nemanjića kod TPC-a Zona dva, nalazi se u jednoj od najkvalitetnijih zgrada i na... više

165.000€ (2 171 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 3.sprat

Lokal, zona 1, 15m2, prvi sprat

Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na Bulevaru, Zona 1. Lokal ima 15m2, praovugaonog obilka, nalazi se na prvom spratu. Sastoji se od višenamske prostorije, poseduje... više

32.500€ (2 166 €/m²)

  • 15m²
  • 1/2 spratova