Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Useljiva, sređena kuća

Kajsijar, Jagodina

*desna strana kuće - stan na spratu *u dvorištu je pomoćni objekat *USELJIVO više

40.000€ (714 €/m²)

  • 56m²
  • /1 spratova

Useljiva spratna kuća

Tavrića obori, Jagodina

-grejanje na čvrsto gorivo i gas -Sređeno potkrovlje više

180.000€ (1 125 €/m²)

  • 160m²
  • /2 spratova

Poslovni prostor na prodaju

Centar, Ćuprija

Prodaje se porlovni prostor od 121 kvadrat u centru Ćuprije. više

75.600€ (624 €/m²)

  • 121m²
  • Prizemlje/2 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 155700€

Sajlovo, Novi Sad

Novi Sad, Sajlovo, izgradnja ,nov troiposoban stan u kvalitetnoj urbanoj vili SA PARKINGOM!.Povoljno! CENA 160500 + agencijska provizija 3%... više

155.700€ (1 789 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • 1/2 spratova

Četvorosoban stan FUTOG, 128000€

Futog, Futog

Porodični stan u Futogu- mir, sigurnost, cena odlična! Agencijska oznaka stana 1100634. CENA 128000e + agencijska provizija od 3%. Četvorosoban... više

128.000€ (1 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 2/3 spratova

Okolno mesto, Kisiljevo, Na glavi Vrbaka, Zemljište, 378ari, 12500 EUR

Kisiljevo, Veliko Gradište

Prazan, ravan, ograđen plac. Struja i voda u blizini. Agencijska provizija 600 evra. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 66708. Agencijska provizija... više

12.500€ (33 €/m²)

  • 378m²

Gradska lokacija, Gornji Grad Margita, Dimitrija Tucovića, Zemljište, 450ari,

Gornji Grad Margita, Pančevo

Pančevo, Gornji grad Margita, građevinska parcela od 4,5 ara. Front do ulice 24m x 20 m. Parcela izlazi direktno na reku Tamiš. Uknjiženo 1/1.... više

250.000€ (555 €/m²)

  • 450m²

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 1.5, 39m2, 98670 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

98.670€ (2 530 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

Plac Mirijevo, Pirandelova, 20+10 ari

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Plac Mirijevo, Pirandelova, 20+10 ari Na prodaju plac, njiva 4. klase, poljoprivredno zemljište. Površine 20+10 ari. Plac može i da se parceliše.... više

300.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

166.432€ (4 059 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1.sprat

Na prodaju jednosoban stan u Durlanu

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 41,5 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“.... više

80.930€ (1 973 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, odlična lokacija, mir

Slana Bara, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više

88.159€ (2 518 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • 1/3 spratova