Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Na prodaju plac od 14 ari na atraktivnoj lokaciji – Somborski bulevar

Somborska, Pantelej, Niš

U ponudi je plac površine 14 ari na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Lidla. Parcela poseduje dozvolu za gradnju i kompletnu... više

350.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE

Kljajićevo, Okolina, Sombor

Prodaje se poljoprivredno zemljište na katastarskoj opštini Kljajićevo, veličine 21.638m2 uknjiženo kao njiva 3,4 i 5 klase. više

33.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

POSLOVNI PROSTOR!!! CENTAR!!

Centar, Sombor

Peodaje se poslovni prostor površine 101m2 u centru grada,nekadašnja diskote Zebra.Nalazi se na frekventnoj lokaciji,idealan za različite delatnosti... više

103.000€ (1 019 €/m²)

  • 101m²
  • Prizemlje

ULIČNI LOKAL U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

LOKAL! Centar,blizina trg,blizina gimnazije,pošte,venca,na prometnoj lokaciji,okružen javnim parkingom,u prizemlju,par stepenika,ulične orijentacije.Uredjen,107m2,BEZ... više

113.500€ (1 060 €/m²)

  • 107m²
  • Prizemlje/2 spratova

Više placevi jedan do drugog površina 4, 55a 5, 36a 5, 10a 5, 04a 5, 04a 4,

Striža, Okolina, Paraćin

Periferija grada 10 placeva od po 5 ari. Cena placeva je 1500e/ar Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu... više

6.825€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stambeno poslovni prostor

Centar, Paraćin

Lokal sa kućom se nalazi u samom centru Paraćina. Pogodan za sve delatnosti. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo... više

200.000€ (2 816 €/m²)

  • 71m²
  • .sprat

Stan novosagrađeni-moguć povratak PDV-a. Cena 1280e/m2

Centar, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i velike terase. Grejanje je na gas sa sopstvenim... više

72.000€ (1 285 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • .sprat

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić, 77m2

Cvetkova pijaca , Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić 3.0, 77m2 (terasa 7m2), 4/4, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je kvalitetan,... više

269.500€ (3 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Novi Beograd - Tošin bunar, 137m2

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd - Tošin bunar 4.0, 137m2 (terasa 29m2), 5/8, CG, četiri lifta, telefon, interfon, garaža U okviru savremenog kompleksa na Novom... više

576.324€ (4 206 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 137m²
  • 5/8 spratova

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka, 56 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Golubinačka plac-građevinsko zemljište, 56 ari, front prema ulici 24m U industrijskoj oblasti Šimanovaca, na liniji projektovane... više

165.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju parcela od 17 ari u Bagrdanu – odlična lokacija uz asfaltni put!

Bagrdan, Okolina, Jagodina

U ponudi je plac površine 17a u naselju Bagrdan, idealan za izgradnju porodične kuće, vikendice. Parcela se nalazi direktno pored asfaltnog... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Priroda, mir i investicija , samo 12000 eura

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju šumsko zemljište površine 39 ari, idealno za ljubitelje prirode, investitore ili kao dugoročnu sigurnu investiciju. -Površina: 39a... više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²