Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Poljoprivredno zemljište/Trnava selo

Trnava selo, Okolina, Jagodina

Prilaz zemljanim putem, u blizini parcele se nalaze kuće, te postoji mogućnost gradnje i priključak na struju. više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcela u građevinskom području

Đurđevo brdo, Jagodina

*prostrana, lepa parcela na Đurđevom brdu.Gradsko građevinsko zemljište više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Kočinom selu

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Prodaje se plac u Kočinom selu, površinr 59,75a. više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac pored lidla u Jagodini

Širi centar, Jagodina

Odličan, višenamenski plac pored Lidla u Jagodini. više

72.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcela u Voljavču

Voljavče, Okolina, Jagodina

Prostrana parcela u Voljavču u blizini Kića trejda, pogodan kako za poslovnu tako i za stambenu izgradnju. Mogućnost kupovine susedne parcele... više

13.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor na prodaju u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Prodaje se poslovni prostor u centru Ćuprije. više

63.000€ (684 €/m²)

  • 92m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište u Supskoj

Supska, Okolina, Ćuprija

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 34,09a u Supskoj. više

4.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan 51.84 m², PR, Obrenovac - 71.280€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvosoban stan površine 51,84m² u prizemlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom... više

71.280€ (1 397 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • Prizemlje

PLAC BEOCIN, 124800€

Beocin, Beočin

Agencijska oznaka - 7089985 - Poljoprivredno zemljište delimično pod voćem. Dve veće parcele i jedna manja. Teren je uglavnom ravan sa blagim... više

124.800€ (7 €/m²)

  • 16410m²

PLAC SREMSKA KAMENICA, 1500000€

Petrovardin, Sremska Kamenica

<p>Agencijska oznaka nekretnine 7090007 -CENA 1545000 sa agencijskom provizijom. CENA veći deo isplate kupoprodajne cene u stanovima po završetku... više

1.500.000€ (474 €/m²)

  • 3163m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 105300€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102463 - CENA 105.300 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se dvosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

105.300€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 87450€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101677. CENA 87450e + agencijska provizija od 3%. NOV, trosoban stan, knjiženje kao garaža. Ulaz iz zgrade, dvostrano orijentisan,... više

87.450€ (1 650 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/2 spratova