Beograđanka, Beograd
Agencijski ID: 130490, II/, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Na prodaju luksuzan cetvorosoban... više
475.000€ (5 654 €/m²)
Zaklopača, Beograd
Agencijski ID: 130138, struja, uknjizen. Gradjevinsko zemljiste, dozvoljena izgradnja stambenih objekata i objekata kompatabilnih namena stambene... više
80.000€ (26 €/m²)
Sremčica, Beograd
Agencijski ID: 129824, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više
45.000€ (22 €/m²)
Rogača, Beograd
Agencijski ID: 129617, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više
44.000€ (20 €/m²)
Adamovićevo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 129535, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 150m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje:... više
465.000€ (3 100 €/m²)
Adamovićevo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 129710, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 75 m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje:... više
236.250€ (3 150 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 129265, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više
450.000€ (95 €/m²)
Somborska, Pantelej, Niš
Trenutno moguća samo keš kupovina. Rok izgradnje: kraj 2026. Na prodaju moderan i odlično organizovan 2.5-soban stan, idealan za porodičan... više
100.800€ (1 800 €/m²)
Telep, Novi Sad
U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više
177.720€ (2 962 €/m²)
Liman 4, Novi Sad
U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života.... više
118.568€ (2 964 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 70,55m². Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom... više
173.250€ (2 475 €/m²)
Centar, Medijana, Niš
Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 72,41 m², severne i istočne orijentacije. Stan je odlično organizovan i sastoji se od prostranog... više
178.200€ (2 475 €/m²)