Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 129957, I/III, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46 m2, 2,0-ban stan SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan, dnevni boravak... više
138.000€ (3 000 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 130778, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,0-ban stan 46 m2, okrenut ulicno. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan,... više
138.000€ (3 000 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 130785, PR/III, lift, novogradnja. NOVA DETELINARA LUX 46 m2, 3,0-ban stan ODLICAN SA PDV. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan,... više
133.400€ (2 900 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 129959, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,0-ban stan 46,27 m2, okrenut dvoristno. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan... više
138.810€ (3 017 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 121227, III/IV, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Povrsina stana... više
75.000€ (1 630 €/m²)
Novo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava, moze zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom... više
115.000€ (2 500 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 119692, I/VIII, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više
129.020€ (2 804 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 118804, I/IV, terasa, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen stan u centru,kod Riblje pijace,u mirnoj... više
196.000€ (4 260 €/m²)
Bulevar Oslobođenja, Novi Sad
Agencijski ID: 114144, II/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen. Prodajem naznacenu nekretninu na top lokaciji,100 metara od Futoske pijace. Prednost... više
143.000€ (3 108 €/m²)
Kragujevac
Agencijski ID: 84508, PR/, izlog, klima, uknjizen, novogradnja, lokal. Siri centar, blizina ambulante, studentske poliklinike. Vise informacija... više
66.000€ (1 434 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130555, III/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji,... više
85.100€ (1 850 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130560, IV/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više
85.100€ (1 850 €/m²)