Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Zvezdara, Konjarnik, Glasinačka , 1.0, 38m2, 152000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131303, III/, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan na Konjarniku,jednosoban 38m2+7m2terasa,sakuhinjom,trpezarijom,predsobem,kupatilom... više

152.000€ (4 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Klisa, , 29a, 232000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131026, struja, uknjizen. *KLISA PLAC 2900m2* GRADJEVINSKA DOZVOLA, Gas pored. Uknjizen. Ravan, trenutno zasadjen detelinom.... više

232.000€ (80 €/m²)

  • 2900m²

Novi Sad, Kać, , 13a, 120000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131021, kanalizacija, uknjizen. *LUX PLAC KAC* GRADJEVINSKI Novi Sad, ulazak u Kac, HITNA PRODAJA, CENA SNIZENA. Asfalt, voda... više

120.000€ (92 €/m²)

  • 1300m²

Vračar, Beograđanka, Svetozara Markovića, 4.0, 84m2, 475000EUR

Beograđanka, Beograd

Agencijski ID: 130490, II/, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Na prodaju luksuzan cetvorosoban... više

475.000€ (5 654 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 2.sprat

Grocka, Zaklopača, Milana Blagojevića, 30a, 80000EUR

Zaklopača, Beograd

Agencijski ID: 130138, struja, uknjizen. Gradjevinsko zemljiste, dozvoljena izgradnja stambenih objekata i objekata kompatabilnih namena stambene... više

80.000€ (26 €/m²)

  • 3000m²

Čukarica, Sremčica, Lukiceva, 20a, 45000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 129824, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

45.000€ (22 €/m²)

  • 2000m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 6.0, 150m2, 465000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129535, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 150m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje:... više

465.000€ (3 100 €/m²)

  • 6 soba
  • 150m²
  • 1/2 spratova

Sopot, Rogača, 7.jula, 22a, 44000EUR

Rogača, Beograd

Agencijski ID: 129617, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

44.000€ (20 €/m²)

  • 2200m²

Zvezdara, Mali Mokri Lug, Studenac, 47a, 450000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 129265, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

450.000€ (95 €/m²)

  • 4700m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 3.0, 75m2, 236250EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129710, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 75 m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje:... više

236.250€ (3 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Titel, Vilovo, 66a, 65000EUR

Titel, Novi Sad

Agencijski ID: 128708, plac. Prodaje se plac u Vilovu, nedaleko od glavnog puta. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

65.000€ (9 €/m²)

  • 6600m²

Sremski Karlovci, Okolno mesto, Glavna, 21a, 70000EUR

Okolno Mesto, Sremski Karlovci

Agencijski ID: 128506, uknjizen, vinograd. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

70.000€ (33 €/m²)

  • 2100m²