Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 93600€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100853 CENA 93600 plus agencijska provizija od 3% . Na prodaju stan u izgradnji, na samoj granici Telep-Adice, u neposrednoj... više

93.600€ (2 400 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1/2 spratova

Prodaja, Stan, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja useljivih stanova kod Futoške pijace, 97–244 m², 4.0–6.0 – Kupac ne plaća proviziju Na prodaju useljivi, prostrani stanovi na jednoj... više

820.323€ (3 361 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 244m²
  • Potkrovlje.sprat

NAŠA PREPORUKA – Na prodaju plac u blizini grada (tri parcele), mirna i razv

Vinorača, Okolina, Jagodina

U ponudi imamo izuzetan plac koji čine tri povezane parcele, ukupne površine 10a, idealan za one koji žele da investiraju u budućnost ili grade... više

18.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vinograd u okolini Jagodine/Voljavče

Voljavče, Okolina, Jagodina

- Poljoprivredno zemljište pogodno za vinograde ili voćnjake. Prodaju se 4 parcele ukupne površine 22.01a - Zemljište je izuzetno osunčano,... više

3.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor/Akva Park

Akva Park, Jagodina

-montažni objekat trajnog karaktera više

67.200€ (800 €/m²)

  • 84m²
  • .sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, povoljni stanovi 1.5 i 2.5 sobe, odl

Sadovi, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni... više

82.900€ (2 072 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Surčin, Dobanovci, Lovačka, Zemljište, 998ari, 99800 EUR

Dobanovci, Beograd

Zemljište u građevinskom području, pogodno za porodičnu gradnju. Uz ovu, odmah pored, jos jedna parcela od 9 ari. Mogućnost formiranja jedne... više

99.800€ (100 €/m²)

  • 998m²

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA NA ADICAMA – ROK ZAVRŠETKA JUN 2026

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

71.000€ (1 690 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 1/3 spratova

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2

Borča, Palilula, Beograd

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2, 6/6, CG, lift, terasa, parking, podrum Galerijski tip stana sa osnovom 75m2 i galerijom od 30m2,... više

110.000€ (1 047 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 105m²
  • 6/6 spratova

Građevinsko zemljište 65 ari, Mala Moštanica, Obrenovac - 67.000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište površine 65,44 ari, u mestu Mala Moštanica. Lokacija: • 10 km od Obrenovca • 6 km od uključenja na autoput... više

67.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prelepa četvrtasta parcela u blizini Akva parka

Đurđevo brdo, Jagodina

Parcela je na Đurđevom brdu uz nasipan put i u neposrednoj blizini Akva parka. Četvrtastog oblika i idealna za porodičnu kuću u mirnom okruženju.... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u industrijskoj zoni Jagodine

Industrijska zona, Jagodina

*plac oblika trougla više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²