Kuća, Sombor | Prodaja · 79m² · 69.000€

, Prnjavor, Sombor, Srbija

69.000€

873 €/m²

LEPO ODRŽAVANA KUĆA

Tip

Kuća

Površina

79 m²

Struktura

3.0

Detalji

Tip
Kuća
Struktura
3.0
Cena
69.000€
Površina
79 m² (873 €/m²)
Površina placa
3
Sprat
Nameštenost
Polunamešten
Ažuriran
22.05.2026
ID
1496856

Opis

Na prodaju kuća čvrste gradnje u Somboru, u naselju Prnjavor. Nekretnina je površine 79 m², nalazi se na placu od 3 ara i izlazi na dve ulice.

Raspored prostorija čine predsoblje, dnevni boravak, dve spavaće sobe, odvojena kuhinja, trpezarij i ostava. Kupatilo je renovirano, sa novom elektro i vodovodnom instalacijom. Kuća ima nadkrivenu terasu. Urađena je kompletna termo i hidro izolacija.

U odvojenom objektu nalazi se letnja kuhinja sa vodom i trofaznom strujom. Garaža.
Grejanje je centralno na gas.
Nekretnina je pogodna za porodično stanovanje.

CENA JE 69.000€ ZA DOGOVOR

Kontakt info

Sanema Nekretnine
Reg. posrednika br.
909
Kontakt osoba
Maja Selak
Telefon 1
066/812-8... Prikaži broj
Telefon 2
069112... Prikaži broj
Adresa
Staparski put 34
Sombor , Srbija

Kontaktiraj oglašivača

Slične nekretnine

Kuća, Sombor | Prodaja · 121m² · 180.000€
KUĆA!
  • 180.000€ 121 m2
Kuća, Sombor | Prodaja · 360m² · 170.000€
ODLIČNA LOKACIJA
  • 170.000€ 360 m2