Trosoban stan, Beograd - Naselje Veljko Vlahović | Prodaja · 48m² · 54.500€
Vojvode Vlahovića , Naselje Veljko Vlahović, Voždovac, Beograd, Srbija
54.500€
1 135 €/m²
Dobar stan novije gradnje ID#104016
Slične nekretnine
Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta, 30m2
- 75.000€ 30 m2
PRODAJA, GARSONJERA KOD VOZDOVACKE CRKVE
- 85.000€ 21 m2
PRODAJA, GARSONJERA , BRACE JERKOVIC
- 92.500€ 31 m2
Voždovačka crkva - Vitanovačka 21kvm
- 89.500€ 21 m2
Premijum stanovi - život u kompleksu koji ima sve
- 98.478€ 31 m2
Autokomanda 41kvm (mereno 45kvm) ID#26703
- 99.000€ 41 m2
Zvezdara - Učiteljsko naselje, 34m2
- 107.180€ 34 m2
Voždovac, Šumice - Ljermontova 25m2
- 107.000€ 25 m2
Ljermontova, odlična lokacija, garsonjera 25kvm
- 107.000€ 25 m2
Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva, 25m2
- 107.000€ 25 m2
VOZDOVAC SUMICE 25m2 , 107000e
- 107.000€ 25 m2