Kalemegdan, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Kalemegdan - Braće Baruh 4.5, 120m2 (terasa 3m2), VPR/4, CG, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najtraženijih lokacija, na... više
498.000€ (4 150 €/m²)
Topličin venac, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Topličin venac - Gračanička 3.0, 130m2, lođa, 1/3, CG, podrum, parking, garaža Art & Spa Rezidencija – Topličin Venac Ekskluzivan... više
630.000€ (4 846 €/m²)
Gornji Dorcol, Stari Grad, Beograd
Atraktivna i raskosna nekretnina, smestena je na perfektnoj lokaciji u najpopularnijem delu Starog grada gornjem Dorcolu. Stan je izuzetno... više
699.000€ (5 729 €/m²)
Dorćol, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova 2.0, 59m2 (terasa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, garaža Dvosoban stan na odličnoj lokaciji... više
327.000€ (5 542 €/m²)
Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum,... više
319.000€ (4 907 €/m²)
Narodno pozorište, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina 5.0, 120m2 (terasa 10m2), 1/4, TA, interfon, podrum Renoviran, dvostrano orijentisan salonski stan... više
510.000€ (4 250 €/m²)
Bajlonova pijaca, Stari Grad, Beograd
U ponudi je stan sa odvojenom spavaćom sobom, na lokaciji koja govori sama za sebe! Odlična investicija u svakom pogledu. Uknjižen na 18m2,... više
85.000€ (2 575 €/m²)
Kosancicev Venac, Stari Grad, Beograd
Predstavljamo vam ekskluzivnu ponudu, kompletno adaptiran i luksuzno renoviran stan na Kosancicevom vencu. Impresivna trosobna nekretnina,... više
460.000€ (4 946 €/m²)
Skadarlija, Stari Grad, Beograd
Luksuzno renoviran stan salonske visine plafona 3m, sa dve terase i garderoberom, ukupne površine 118m2 (uknjižen na 98m2). Stan se nalazi u... više
515.000€ (5 255 €/m²)
Skadarlija, Stari Grad, Beograd
1.5, 48m2(terasa 1.6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj... više
330.000€ (6 875 €/m²)
Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd
Odličan moderan duplex na IV/V, u samom centru Beograda, u stambenoj zgradi sa očuvanom fasadom i mermernim ulazom. U zgradi postoji mogućnost... više
415.000€ (3 772 €/m²)
Dorćol, Stari Grad, Beograd
Odličan četvorosoban stan, na III/X, dva lifta, trostrano orijentisan, topla voda, samo dva stana na spratu. Prostorije: hodnik, dnevna soba,... više
370.000€ (4 933 €/m²)